Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Piranha na silniku yamahy
Autor Wiadomość
126p
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 14:54   

powiedzcie mi czy te silniki są sprzedawane ze skrzynią i sprzegłem

http://moto.allegro.pl/it...uki_gs_550.html

http://moto.allegro.pl/it...nik_okazja.html

http://moto.allegro.pl/it...400_bandit.html
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 20:02   

a wiesz gdzie moto ma skrzynie ??



Jak kupujesz silnik do motocykla to może być raczej ze zniszczoną skrzynią niż jej brakiem, to samo ze sprzęgłem...no co prawda sprzęgło może być wyjęte ale w takich silnikach raczej rzadko....
 
 
 
rucio29
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 20:39   

Tak silniki sa ze sprzęgłem i skrzynią, bo to wszystko znajduje sie w obudowie silnika. Pamietaj że silniki, to nie wszystko, potrzebne są do tego gaźniki, i instalacja zapłonowa, czyli kable i moduł (kupując osobno może wynieśc więcej niż za całośc kupioną razem. Jeśli chcesz zakupic silnik to doradzam, nie kupuj silnika chłodzonego powietrzem, tylko chłodzony cieczą. W piranhy silnik znajduje sie za fotelem i chłodzony powietrzem nie miał by odpowiedniego chłodzenia i szybko by się skończył (zatarł). Lepiej poszukac rozbity motocykl ze sprawnym silnikiem. Ale to tylko rada. :D
 
 
126p
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 21:17   

aha silnik jest obudowany razem ze skrzynią i tymi innymi bayerami;)

a jak myślicie ile trzeba przeznaczyć na taki silnik kompletny (na chodzie)
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 23:00   

popieram jak juz to tylko caly motocykl a rozbity, sam szukam czegos w dobrej cenie ;)
 
 
126p
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 08:10   

luki napisał:
popieram jak juz to tylko caly motocykl a rozbity, sam szukam czegos w dobrej cenie ;)
o jakiej konkretnie kwocie mowisz??
 
 
rucio29
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 08:59   

Myśle że sama aukca mówi za siebie, moim zdaniem warto... sam bym kupił choc teraz brak fundyszy i daleko troche.... zobaczcie sami : http://moto.allegro.pl/it...ilnik_rama.html
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 11:52   

tak tylko ze to aukcja silnika z osprzętem, takie silniczki z osprzętem niedawno chodziły nawet po 1200zł trzeba tylko dobrze szukać :D
 
 
 
126p
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 16:05   

ja mam jeszcze jedno pytanie;) otóż to że ja chciałbym zbudowac piranhe z silnikiem motocyklowym. budowe planuje po wakacjach nie mam zaduzo kasy a musze kupić gotową rame i na lepszy silnik mnie narazie nie bedzie stać, ale mam pomysł na allegro znalazłem za 1600zł sprawny motorek Aprilla pegaso 125 (dwusuwowy silniczek rotaxa 123 o mocy 36 KM)

na poczatek może by wystarczył? a za rok włożyłbym silnik z jakiegoś mocniejszego moto.
 
 
ignat 


Wiek: 30
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 32
Skąd: Czarże
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 16:16   

a mi się wydaje że za 1600zl znajdziesz jakiś silnik od ścigacza tylko trzeba dobrze poszukać :wink:
 
 
 
126p
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 16:28   

za 1600zł znalazłem sprawny cały motorek;) ale można też kupic o wiele taniej sam silnik 125 2t;)
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 18:11   

125cc do piranhy?? nieee, jak dobrze poszukasz to znajdziesz za tyle na allegro stare poczciwe, hondy CBR 1000 '->, w dobrym stanie cały motor.. najlepiej zakończmy z offtopami, sa do tego inne tematy.
 
 
 
126p
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 18:30   

nie chce wkładać silnika z malucha bo za rok bede musiał przerabiać rame zeby włozyc z motora. teraz szukam silnik jak najtanszy a dobry i myśle że 125 2t bedzie na poczatek wystarczające.
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 18:41   

w życiu człowieku!!! ten silnik może ma i te 40koni ( 125 2t) ale on nie podziała długo mowie Ci tylko zmarnujesz pieniądze, a silnik będzie można obić o kant dupy, bardzo szybko posadzisz sprzęgło i skrzynie, ten silnik ma za mały niutonometr, moim zdaniem taki silnik to tylko do gokarta się nadaje....



nie wymyślaj tutaj tylko zrób porządnie na silniku z jakiegoś ściga nawet starego, a jeśli się uprzesz na takie 2t to znajdź coś do czego części nie będą problemem bo często ich będziesz potrzebował... to nie są silniki do tak ciężkich pojazdów...



no mogę jeszcze niechętnie polecić silnik yamahy RD 350 2t to ma 50 koni i myślę że z półtora roku wytrzyma
 
 
 
126p
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 18:48   

dzięki za pouczenie;) Będe musiał skołować więcej kaski:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax