Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka szerokość optymalna dla buggy dwuosobowego?
Autor Wiadomość
tofik014 
łowca okazji ;P



Wiek: 31
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 176
Skąd: namysłów
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:23   

a jak tak to wiadomo że przednio napędówka niema szans z 4x4
 
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:43   

No na topie to przesadne słowo :) nie na sie co bawic z takimi silnikami ta od corsy wystarczy. Wiem co może ten silniczek, mam taką samą corse i nie źle wywija
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 21:06   

chłopcy zejdzcie na ziemie , i przestańcie bajerowac bo naprawde wam ktos uwierzy ,

moc takich silników nie wykorzystacie nawet w 30% ! po nacisnieciu gazu lądujecie na czubku dachu albo na drzewie ! to po pierwsze po drugie zaden z was nie ma takiego zaplecza ani nawet vnie jest konstruktorem z długoletnim doswiadczeniem zeby móc zbudowac taki pojazd poprawnie jezdzący !! Zostancie przy silniku z japonczyka albo opla .



ps . ja osobiscie zastosowal bym silnik z samolotu ;p
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 21:29   

Może turbine gazową z ruskiego Mi24 co ?





A tak na serio to dajcie upust swojej wyobraźni gdzie indziej i nie klepcie pierdów na temat nie wiadomo jakich silników. Albo piszecie z głową albo tygodniowy odpoczynek od forum, to się tyczy szczególnie kolegi tofik014 bo mi ostatnio podpada.
 
 
 
papatkiole
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 23:15   

Maurycy126p napisał:
chłopcy zejdzcie na ziemie , i przestańcie bajerowac bo naprawde wam ktos uwierzy , moc takich silników nie wykorzystacie nawet w 30% ! po nacisnieciu gazu lądujecie na czubku dachu albo na drzewie ! to po pierwsze po drugie zaden z was nie ma takiego zaplecza ani nawet vnie jest konstruktorem z długoletnim doswiadczeniem zeby móc zbudowac taki pojazd poprawnie jezdzący !! Zostancie przy silniku z japonczyka albo opla . ps . ja osobiscie zastosowal bym silnik z samolotu ;p
Hmm nie wiem czy mówiłes odnośnie atoma, bo jeżeli tak to niestety muszę sie z Tobą niezgodzić, można zbudować poprawnie jeżdżącą taką maszynę. Mało tego mozna nawet dokładnie określić jego wytrzymałość po przez poszczególne prgramy. Udowodnił już to niejeden osobnik na siecie, nawet dokładnie w przypadku atoma za oceanem udiowodnił to chłopak. Co do silników to inna sparwa, ale myślę ze mówiłeś raczej o stosowaniu silników dużo za dużo mocnych do zbyt lekkich maszyn typu buggy, w tym przypadku sie z Tobą w 100% zgadzam. Pozdrawiam
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 08:49   

papatkiole tak pisalem ogólnie o przedziwnych wynalazkach tworzonych "pod chmórką"

co do "atoma" to nie zaglębialem sie w jego szczegółową budowe ,ale jesli jesy to konstrukcja poprzedzona badaniami i testami to napewno jest to cos realnego
 
 
 
tofik014 
łowca okazji ;P



Wiek: 31
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 176
Skąd: namysłów
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 13:19   

chłopaki chłopaki jak przeczytałem z textu ktoś miał na myśli buggy do offroudu, czyli z napędem 4x4. 180 może i to za dużo kM jak do buggy i spalanie takiego potworka przeraża, ale każdy tu myśli powtórzę myśli o takim pojeździe co nie wyklucza też że go nie zrobi. Ja z miłą chęcią się przyjże przebiegom prac jeśli takowe będą :)



A tak w temacie kolega pisze o wymiarach ramy a nie o silniku :)
 
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 15:41   

.... jeżeli chcesz buggy 4x4 to chyba najlepiej dostępny i stosunkowo nie drogi zostaje poczciwy Subaru Justy silniczek 1.2-1.3 napęd na 4 wrotki, starszy model koło 2 tys ale trzeba poszukać może jakiś bity to zawsze taniej :) silniki jak to w japońcach koło 75koni jak na 4 koła to napewno starczy na lekką 2 osobową konstrukcie :D
 
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 18:14   

tak czytam i zawsze zauważam pewne podobieństwo mianowicie każda dyskusja zahacza o silniki i to takie ze powiem nieosiągalne i o napęd 4x4......
 
 
 
SZPANER_ 


Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 40
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:02   

Kluczownik dzieki za info bardzo bobra baza pod budowe jak cos znajde rozbitego to odrazu biore. slyszalem ze jeszcze stare fiaty panda dobrze sie spisywaly
 
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:04   

SZPANER_ napisał:
Kluczownik dzieki za info bardzo bobra baza pod budowe jak cos znajde rozbitego to odrazu biore. slyszalem ze jeszcze stare fiaty panda dobrze sie spisywaly




Tak stare pandy też są ok mają rużne pojemności od 750cc do tam nie pamiętam ale chyba 1.2l jednak justy to mały śmieszny samochodzik i łatwiej dopaść jak taką pande 4x4 ... :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax