Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
a moze diesel?? ;>
Autor Wiadomość
rav88
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 17:04   a moze diesel?? ;>

Witam. a co myslicie jak by zamontowac silnik diesla. jakis od golfa 1.6 8) niektorzy nie lubia diesli bo sa mulowate ale ja mam teraz autko z silnikiem diesla i wcale nie jest takie zle a przynajmniej tankuje po 3.65 i moge sie smiac z min tych co leja wahe po 4.50 juz. a w takim ruraku na pewno by taki silniczek mial niezlego kopa, spalanie w dieslu nie jest duze a do silnika np z roku 90 to mozna spokojnie lac opal. :) i wtedy tanszym kosztem mozna duzzzo wiecej polatac. tylko chyba by byl troche problem z popodlaczaniem takiego silnika :? napiszcie co o tym myslicie



//TO nie jest odpowiedni dział do tego tematu

//na przyszłosc bardziej dobieraj działy, przenosze

//Tutaj przedstawiamy swoje maszyny.

//luki
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 17:28   

Odpowiednia Rama i mozna zamontowac wszystko mysle ze niebyło by problemu z takim silnikiem :) Diesel bardzo dobry silnik zywotny wiem bo na codzien mam diesla :)
 
 
rav88
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 18:06   

nom dokladnie, tez na codzien jezdze dieslem i wychodzi do tego duza oszczednosc jesli chodzi o paliwo. mam teraz malca na rozbiorke i mysle wlasnie nad zrobieniem ruraka, najbardziej sie zastanawiam jak zrobic rame bo jak narazie nie mam zielonego pojecia. i myslalem czy by nie lepiej kupic silnik diesla ale narazie to sa plany na przyszlosc bo w wakacje wyjezdzam wiec moze we wrzesniu pokombinuje. mam nadzieje ze cos mi wyjdzie i bede mogl sie pochwalic sprzetem tu na forum :)
 
 
volgi


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 49
Skąd: pomorskie- Pruszcz
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 18:06   

Nie masz na lewo ropy? U mnie po 2.50 okolo chodzi. Czasami po 2.20 nawet. :)
 
 
 
rav88
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 18:28   

no pewnie ze mam ale to opal odbarwiany wiec fura tez na tym jezdze. jeszcze troszke miksolu sie dolewa dla lepszej konsystencji i lata sie lepiej niz na zwyklej ropie. a cenowo mam srednio 2,60 najtaniej mi sie trafilo 2.46 ale to juz mam sprawdzone i zadnego syfu w tym nie ma :)
 
 
rav88
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 18:31   

no i zekomo malo prawdopodobne ze psiarnia sie kapnie ze to opal po tym odbarwianiu i tej mieszance :P :D
 
 
volgi


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 49
Skąd: pomorskie- Pruszcz
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 18:53   

No ale niektorzy z ciezarowek na lewo zlewaja po tej cenie. :P Normalny olej napedowy nie zaden opal.
 
 
 
rav88
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 19:01   

no tak wiem ale do takiego czegos nie mam dojscia jesli chodzi o rope. czasami uadje mi sie kupowac benzyne po 2zl ale to w malych ilosciach i od czasu do czasu jak jest transport. a ten opal to jade kiedy chce i zalewam ile chce. :)
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 21:20   

No coz u mnie tez sie na opale jezdziło przez 3 lata chyba bez przerwy a teraz na oleju rzepakowym z biedronki :D mieszajac z ropa i o dziwo zaowazony został wzrost mocy dziwne nie :D
 
 
rav88
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 21:56   

heh nie no tak wlasnie jest. czytalem nawet kiedys w gazecie test na bazie merca w124 ze za rzepaku lepiej jezdzil bo jakies lepsze smarowanie czy cos takiego :P ale jaja niezle
 
 
pluskwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 00:06   

kiedys slyszalem ze silnik diesla byl stworzony by stosowac w nim olej z fistaszkow czy czegos takiego.nie pamietam juz dokladnie.ale w kazdym razie nie na rope
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax