Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile palą wasze bryki?
Autor Wiadomość
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 23:49   Ile palą wasze bryki?

Mam małe pytanie, ciekawi mnie ile mniej więcej na godzinę jazdy spali taki rurak, moja maszyna w kilka minut wcina 1l benzyny :( Wydaje mi się, że to za dużo, przyznam, że jeżdżę dosyć ostro i noga z gazu rzadko schodzi :) głównie żyłuję na 2-3 Powiedzcie jak jest u was, czy pali tyle samo, czy może duuużo mniej. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 23:56   

no tez mi troche lyka teraz coraz wjecej bo silnik juz podkonczony jest ale mysle ze nie do takjego stopnia jak tobie zobacz jakje masz dysze w gazniu moze te najwjeksze i dlatego tyle zlopie
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 15:56   

No chyba zajże jakie dysze, bo z 2 się zbiera super, chwilka i już jest na pełnych obrotach a żadnych modyfikacji nie wprowadzałem
 
 
MAŁY
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 16:25   

witam !

ruak z silnikiem podkręconym do ok 30 KM pali mi jakieś 1-1,5 litra na godzinę !

i to przy wyscigach !!

w gazniku mam dysze 130 nieraz 140 (seria to 115) czyli sporą, a na 5 litrach pb 95 mam pół dnia zabawy.!!!!
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 22:17   

"Mały" nie wierzę. Moja bryka młuci strasznie i za godzinkę wypsyka kilka litrów. Muszę pogadać z dobrym mechanikiem bo tak nie może być, chyba mały remoncik silnika by się zdał. Dzięki wielkie za info.
 
 
pluskwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 00:01   

ja kiedys jezdzac ostro w terenie maluchem spalilem 5 litrow benzyny na trasie 15 kilometrow :D ;/ ale to naprawde ostra jazda byla..:D
 
 
MAŁY
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 07:33   

no wiem co mówię !!

byłem na zawodach w inowrocławiu i od 14 do 18 jeżdziliśmy na 5 litrach paliwa !!!

a była to jazda na maxa. też myślałem że to będzie chlało jak smok ale naprawdę nie jest żle !

a może macie żle wyregulowane gażniki ?????

nie do końca sie znam ale to może być przyczyną wiekszego spalania.
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 18:01   

a no to fakt zla regulacja silnika moze byc przyczyna przedewszystkim gaznik i zaplon sprawdz te dysze i ustaw zaplon
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 21:31   

Zmieniłem cały gźnik (znalazłem w garażu jakiś stary i założyłem) jak narazie nie narzekam, za 15min żyłowania i 5km przejechane po zaoranym spalił szklankę benzyny+ze 3łyżki wody hehe. Jak myślicie, czy to nadal dużo??
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 22:10   

napewno juz lepiej a jak z moca bardzo spadla??
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 10:02   

Tak szczerze to nie zauważyłem większej różnicy, może odrobinkę, wymieniłem olej założyłem nowe rurki paliwowe i jak narazie wszystko "prawie gra" bo jak mu mocno przygazuję to przy max obrotach zaczyna pśtykać a jak spuszczam z gazu to strzela jak rajdówka na Dakarze :D a jak zejdzie już z obrotów to jakby mu paliwa brakowało i gaśnie, więc muszę go na ssaniu ratować. Proste ja mu w gaz a on zgasł :D
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 12:45   

dysze se przeczysc wolnych obrotow i mieszanke ustaw :P
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 14:43   

A powiedzcie mi jak to najlepiej ustawić, powiedzmy że zaczynam przygodę z motoryzacją i nie wiem co i jak. :D
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 15:12   

kazdy ma inaczej musisz krecic srobka (jesli wiesz ktora to) az bedziesz mial najwyzsze obroty robimy to oczywiscie na wolnych obrotach :P
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 22:52   

HeHe moj sprzecik po zmiejszeniu dawki paliwka i ustawieniu obrotow ( silnike bez modyfikacji) pali ok 1 literka na godzinke jazdy trasa to jest ok 0,7l na 20km.

oczywiscie w terenie i pod obciazeniem zamienia sie w smoka. Oszczednosc jest ale spadla moc. Najlepiej bylo jak mialem przerobiona faze rozrzadu i przestawiony zaplon to szedl ( w budzie maluszka) ponad 130KM/h.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax