Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
cb radio
Autor Wiadomość
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 22:32   cb radio

słuchajcie kupiełem sobie cb do puga i nie wiem jaka antenke do radia dokupic:/ radi uniden 510 a antena na byc montazowa NIE na magnes co polecacie ?? jaki zestawey wy macie ?? :)
 
 
StMichel



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 173
Skąd: Dankowice
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 23:06   

Sunker CB jakaś za 50zł, problemów jak na razie brak, oczywiście wersja ponad 1m bo krótkie są niczego warte.
 
 
jajek 
...Elektronika...


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 00:26   

te i ustaw sobie jeszcze na zakres, co ma policja, to bedziesz wiedział, gdzie grasuja
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 00:36   

ja mam MIDLAND Alan 109 do tego antenka magnesówka President i sciaga wsio ...



kup lepiej cos z Presidenta albo alana np PC-6



jeseli chcesz cos tańszego to np Sirio titanium 1200

ogólnie anteny montazowe sa drozszze od magnesówek
 
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 19:40   

Nie zgodzę się że im dłuższa antena tym lepiej ściąga. Sąsiad zna się troszkę na sprzęcie i mówił co nieco o tym ale mi z głowy uleciało. Wszystko zależne od sprzętu w kabinie i wzmacniacza.

Antena na magnesie tyle gorsza że idąc do sklepu czy gdzieś parkując trzeba ją ściągać bo w Polsce za przeproszeniem złodziei nie mało. Stałą też trzeba odkręcać ale to więcej machinacji.

Radzę poczytać dobre fora elektroniczne albo zapytać specjalistę.
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 20:19   

krzysiu ma racje ... długie anteny niewiele róznią sie od krótkich magnesówek a i nie wygladają rewelacyjnie..



jarek : na fale policyjne raczej nie ustawi ... do tego potzreba dobrego specjalisty ... a w przypadku złapania przez policje idziesz do paki . .. ;p
 
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 20:32   

Dlatego nie chce anteny na magnes ;] kupiłem sobie montazowa ;) na uchwycie do bagaznika.



model Sirio CARBONIUM-27 do tego radio uniden 510 jutro montuje i wam pokaze jak to wyglada :)
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 21:56   

JA mam zestaw TTI 770 i antena president georgia( najkrutsza na rynku tylko 31cm w sam raz na seicento ) i mam znakomity zasieg!!!!

Polecam tylko anteny president co prawda drogie ale niema poruwnania do innych.

moja przy taich wymiarach ma zasieg jak te sirio o dlugosci ponad metra!!

Kumplowi zakupilem zestaw ostatnio tez TTI 770 i do tego president missurii i ma zasieg do 15km czystego odbioru nawet w lesie;o)
 
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 22:00   

kazdy chwiali swoje bo mu dziala :P bylem u znajomego co ma sklep elektronicznyi mi taka doradzil :) chwilowo mielm pozyczonego hustlera tez to chodzilo w miare i zasieg bardzo dobry ale musialem cos sobi ekupic i wybrlem sirio ;)
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 22:02   

Co do presidenta to dobra marka, większość sobie chwali tylko często cena odstrasza.
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 22:20   



cena = jakość







w przypadku anten president
 
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 22:22   

nie zawsze cena= lakosc tak jak piszesz ;] mozna kupic tanije a bedzie lepij chodzic od tej drozszej zdarzaja sie takie ewenementy ;)
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 22:47   

Kazdy kupuje w miare swoich potrzeb ... Zadko jaki kierowca zawodowy na TIR-a przylepia magnes !! ;]



Jezeli sie duzo jezdzi to wypadało by zainwestowac ...
 
 
 
SpeedGold
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 23:19   

Pamiętajcie z tytmi antenami tanio zapłacisz - dwa razy zapłacisz :d

Miałem już takie anteny "tanie" aż w końcu zainwestowałem w droższą. Lepiej sciąga, lepiej nadaje.



Ktoś tam wspomniał o wzmacniaczu, u nas sie ma sensu zakładać tych wzmacniaczy. Zgadza się bedzie nas dalej słychać ale co z tego jak my odpowiedzi nie usłyszymy jeśli ktoś nie bedzie miał wzmacniacza.





Bardziej polecał bym antene montowaną na stałe do karoseri. Gdzieś czytałem że antena na magnesie nigdy nie da dobrych osiągów brak galwanicznego połączenia z karoserią powoduje że anteny tak mocowane mają prawie o połowę słabszy zasięgo do mocowanych na stałe.



No i trzeba się też liczyć z tym jak ktoś chce mieć już dobry sprzęt to trzeba wydac minimum 700zł

radio 500 zł

antena 200 zł



A jak już nie to lepiej tańcze radio a zainwestować w dobrą antene bo to podstawa.
 
 
mostek 



Wiek: 46
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 46
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 23:26   

Maurycy to nie chodzi o to ze zawodowy kierowca Tira nie czepia magnesowki, zeby ja przyczepic to trzeba miec kawalek prostego dachu a w przypadku "duzego" czesto na dachu masz "kurnik" wykonany z żywicy, drugą sprawą łatwiej zachaczyc o drzewo albo jak duza to nie wciskal bys sie pod wiadukt a tak to lekko najwyzej zarysuje jesli wystaje ponad pake ale nie spadnie, a osobówki sa male.

Jezdzimy MANikiem i wiem ze nie raz trzeba sie wciskac pod rózne gałezie. W MANie antena mocowana a w Wolsvagenie T4 magnesówka i jeszcze sie nie zdarzylo aby spadla, magnesowke łatwiej zdjąc jak wjezdza sie pod 2m do parkingu podziemnego oba radia i anteny presidenta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax