Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
buggy 4x4
Autor Wiadomość
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 22:49   

dajcie spokój stawiam 1grosz ;) ( mało bo mi kasy szkoda na głupoty ) że z tego i tak nic nie wyjdzie !! tylko taka gadanina ;]



Ale sie przyznam że sam nie mam szaya, nie mam nawet zamiaru robić, nie mam nawet spawarki za 130zł ;p , a o dawcy nie wspomną, jednak powiem że bardziej od buggy wolę Quady ;] niby to moto ale jednak na 4 kołach , takie pośrednie ;p no i moim zdaniem lepsza zabawa ;]



hym ale narazie, to stać mnie tylko na teorie tak to nazbieram, nazbieram ... i bum! coś zrobie :D
 
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 00:22   

Quady to inna forma zabawy, wyjebiesz sie i co połamiesz sie, a byggy ma chociaz klatke jak jest dobrze zrobiona wogóle inna jazda wiec nie ma co porónywac,
 
 
 
piotrek350


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 398
Skąd: Z TORU
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 10:18   

najlepiej jak moderator lubm admin zamknie ten temat jesli " buKKa " postanowi zrobic buggy to niech założy nowy watek ale juz z jakimis konkretnymi PLANAMI I FOTKAMI !
 
 
buKKa
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 12:27   

maluch jest ale nie chce go rozwalać bo jest w dobrym stanie i można się nim jeszcze pościgać a ja chcę takiego do rozbiórki

zresztą nie bedę się wam tłumaczyć
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 14:28   

_JF_ napisał:
Quady to inna forma zabawy, wyjebiesz sie i co połamiesz sie, a byggy ma chociaz klatke jak jest dobrze zrobiona wogóle inna jazda wiec nie ma co porónywac,




popatrz na ten > mi bardziej na wojskowy wygląda ;p



http://pl.youtube.com/watch?v=NzjlRwKLNVA



no tak, wiem że jak sie wyjebie to sie połamie, ale wole sie wyjebać niż być zakleszczony między rurami, głównie chodzi mi o moje wykonanie bo na pewno nie będzie solidne, nie wieże że sam zrobił bym coś co mogło by dachować a ja bym z tego wyszedł o własnych siłach ;) a dochowanie było by na pewno i to nie jedno ( znając mnie ;p i moją technikę jazdy ;) )
 
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 00:44   

no fajna zabawka, tylko szkoda mi silniczka, bo meczy sie z małą zebatką na osi. chyba ze chce 300km/h wyciągać, jeju to jest silnik od ścigacza, wiec jest inne przełożenia
 
 
 
piotrek350


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 398
Skąd: Z TORU
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 11:45   

honda cb 500 wiecej niz 170-200km/h niepujdzie :P
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 12:01   

mozliwe, tylk czy to jest ta sama zebatka, jak w motorze, ja bym dawał 2x wiecej zebów, moze wolniej jezdzic do 100 wystarczy, i by mał 2x kopa
 
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 17:06   

zębatka mogła by być ciut większa... chociaż ... ale silnik ze ściga to inna bajka, mi tych moto nie szkoda bo tego jest od groma ;] ale przednie zawieszenie zajebiaszczo dziury wyłapuje :) w sumie quad nie powinien szybko jeździć tylko mieć power , ten tu raczej 100 nie powinien przekroczyć



te kółka ( chyba malucha nie?? ) z tymi oponkami i taka nieosłonięta rama jeszcze wszystko na czarno, ja bym tego już nie obijał bo to wygląda jak jakieś wojskowe cudo :D może lepiej jak by pomalowane w moro wtedy normalnie afrykańska dzida xD
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 20:56   

przednie felgi napewno malucha ... fajna rakieta :)

ja tez bym go niczym nie obijał ... ale ładniej wyglądał by w innym kolorze ... to moje zdanie ... ;p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax