Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zrobić pojazd własnej roboty ?? ;]
Autor Wiadomość
ullthar
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 26, 2008 13:26   Jak zrobić pojazd własnej roboty ?? ;]

Witam mam do dyspozycji jak narazie Silnik CZ 175 ... jakieś ramy od wózków do roweru i motoru stary rower jakies blachy ... Da się coś z tego skombinować ??
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 26, 2008 15:47   

Jak jesteś cudotwórcą to Tak dasz radę coś z tego zrobić. Ale jeżeli nie posiadasz takiej umiejętności to weź te graty na złom i tam wymień na jakie takie rury. Całość sobie przytargaj do domu (na taczkach, na plecach czy na hulajnodze) potem spawarka w dłoń, mózgu też trzeba używać i można teraz cuda tworzyć.

Teraz mała dygresja. Jak masz mniej jak 15lat to poproś kogoś starszego żeby spawał bo od spawarki podobno jajka się grzeją. Jak masz więcej jak 15 lat to się dziwię że zadajesz takie pytania.

Jak coś trzeba to pisz...
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 17:23   

jak w głowie pokolei to cos sie zrobi .. poczytaj forum to sie duzo dowiesz :)
 
 
 
StMichel



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 173
Skąd: Dankowice
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 23:02   

Dużo robią ci co mało mówią a czytają. Jak spawara, kątówka, wiertarka oraz metry i suwmiarki nie obce to skąd te pytania? Niestety nie powiemy krok po kroku co się wykonuje bo to nie są Podróże Kulinarne Makłowicza.



Takie stare powiedzonko mówi: Masz głowę i h**? To kombinuj!



PS: Wymień ten silnik na coś mocniejszego, najlepiej na jakiś samochodowy choćby z poczciwego kibla chyba że chcesz się ścigać z chińskimi skuterami ;)
 
 
ullthar
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 26, 2008 23:41   

Dzięki KrzysztofSS mam 15 lat ... poza tym jestem z poznania ale przeniosłem się do wioski takiej i tu wszyscy maja jakieś machiny więc chcialbym sobie coś wykombinowac bo z funduszami na kupienie czegokolwiek marnie
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 12:28   

Kup malucha zdemontuj z niego wszystkie podzespoly ... Za kaszla jest nie trudno zrobic rurkowca ... wystarczy ze przegladniesz wlasne konstrukcje na forum ...



takim rurkowcej wyczeszesz nie jednego chinskiego qada :D: D
 
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 27, 2008 13:57   

To patrz nowy kolego...

Silnik spinasz z osią tylnią (koła dwa na stałe) przez łańcuch motorowy. Na tył większa zębatka. Z przodu jakie takie kółka na prowizorycznych zwrotnicach. Na podłogę dwa profile albo rury a potem zakładaj siedzenie. Kierownicę i resztę pedałów jakoś pokombinujesz.
 
 
ullthar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 28, 2008 02:05   

dzięki za pomoc już coś wykombinowałem na 2 obniżanych ramach od motoru jakiegos (ze złomu ;) ) kierownica polaczona z tylu łączenie krzyżowe i podłoga z 22mm rurek tez krzyżowa ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax