Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Buggy dla amatora
Autor Wiadomość
MichalakTM 


Wiek: 28
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 221
Skąd: Kasinka Mała
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 18:17   

Nikt nie zaczynał mając dużo kasy lecz każdy miał świadomosć że nie skonczy się to na budżecie 800zł, a z jego toku rozumowania wynika że ma tylko 800zł
 
 
Endell 


Wiek: 24
Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Z daleka
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 21:44   

Tyle że widzicie. Nigdzie nie napisałem że skończę na budżecie 800zł ;-; Mam już ponad tysiąc i w zupełności mi to wystarczy. Przecież fotele można dać od malca, jak resztę rzeczy. Później jak kasy znów uzbieram, to i części wymienię. Bynajmniej taki mam plan ;P A co do planów, z chomika, to nie mogę pobrać, prześle ktoś do piranhy 126p? nick + @op pl :P Byłbym bardzo wdzięczny, bo z chomika nie mogę niestety pobrać.
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 21:57   

Nie baw się w żadne 126p, to robiło ale 5 lat wstecz! Bierz jakieś przednio-napędowe auto.

Plany z chomika w czym problem pobrać logujesz sie albo płatnego sms-a
ten 21mb to oryginalny z edge dobra baza by coś na jego podstawie budować.
 
 
 
Endell 


Wiek: 24
Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Z daleka
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 22:08   

Tylko wiesz. Skoro mam się nie brać za 126p, to za co? silnik jakiś musi być, co nie oznacza że go nie wymienię po dłuższej eksploatacji. Skoro nie 126p, to co?
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 22:13   

Przecież napisałem że trzeba szukać po Portalach typu OLX auta który ma sprawny silnik a jest uszkodzony np uderzony w tył albo przeżarta karoseria, zazwyczaj mają sprawne silniki! Ale ludzie chcą wiecej zarobić niż na złomowaniu więc wystawiają za 500zł naprzykład.
NIe wiadomo z kąd jesteś więc nie podsune przykładu, szukaj czego kolwiek co ma wiecej niż 40KM
np. wszelakie ople, audi, skody, vw, czy nawet starą honde...
 
 
 
herobrine 



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 335
Skąd: małopolskie
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 22:29   

Przecież takich silników jest na pęczki a ty się chcesz bawić w malucha gdzie skrzynie sypią się jedna za drugą, półosie nie wytrzymują nie mówiąc już o śmiesznej mocy i spalaniu. Założę się że w promieniu 50 km znajdziesz co najmniej kilka dobrych ofert ;) Ja bym brał coś prostego na kompie ale bez immobilizera, wtrysk jednopunktowy właściwie jest w porządku. Ja kupiłem właściwie cały zestaw do budowy za 330 zł ;) potrzebowałem tylko dokupić pompę paliwa, zwrotnice i koła a wszystko inne już miałem w zestawie.
_________________
Galeria ST4 v6 2.8 174 km
 
 
silwer 
silwer



Wiek: 39
Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 71
Skąd: Małopolska
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 16:37   

albo popytaj tam gdzie robia autozlomowanie czesto auta maja silniki sprawne
 
 
rapidereox 


Wiek: 30
Dołączył: 29 Sty 2017
Posty: 14
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 16:43   

No racja z pol roku temu bylem na zlomie to byl jeden fajny calkiem autko taki jakby terenowy, ale silnik 1,7, ale ten zlomiarz liczy sobie normalnie jakby nie byl wogole na zlomie.
Jakby popatrzec to na pewno znajdzie sie wiecej takich autek.
 
 
Łukaszs 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 115
Skąd: olkusz
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 16:49   

Ja swoja brav? kupi?em od w?a?ciciela za 700 bo tyle dawali mu na z?omie i tyle chcia?
Przegl?d i OC by?y do jesieni wi?c ca?e wakacje szala?em a na jesieni wyd?uba?em wszystko co pod mask? i reszt? zabrali na szrot dali za?wiadczenie o wy z?omowaniu i nawet zap?acili mi za wszystko jeszcze 350
I tym sposobem ca?kiem przypadkiem mam motor fiata 1,2 16V 86 kucy do spokojnej jazdy nawet za mocny
 
 
silwer 
silwer



Wiek: 39
Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 71
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sro Lut 08, 2017 20:34   

tez poluje na takiego zlomiaka tylko ze 100 kucykow zeby mial :D
 
 
mm1234 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 71
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sob Lut 11, 2017 11:48   

Cytat:
Tylko wiesz. Skoro mam się nie brać za 126p, to za co? silnik jakiś musi być, co nie oznacza że go nie wymienię po dłuższej eksploatacji. Skoro nie 126p, to co?


silnik 126p w dzisiejszych czasach jest średni bo niestety ale maluchy powoli ze złomów do tyrania po polu zamieniaj się w zabytki i strasznie drożeją części , jak mi ostatnio na szrocie powiedział 300 zł za sam silnik bez skrzyni to z krzesła spadłem :| pojechłem 100 km i kupiłem za 290 zł ze skrzynią i półosiami ( znalazłem na olx )

Fakt że nie ma chłodnicy , jest lekki , bardzo prosty w serwisie , nie ma prawie instalacji elektrycznej , to są mocne plusy do buggy ale jak masz go kupić po szrotowej cenie czyli np 300 za silnik 150 za skrzynię to lepiej kupić silnik od tico w tej kasie .....

chyba że masz możliwość kupić po cenie za jaką się kiedyś to kupowało czyli 150-200 zł za komplet ze skrzynią sprawny to jak najbardziej ...

szrot teraz u mnie płaci 40gr za kg z dowodu więc np astrę 1.6 sobie cenią na 400 zł ( prawie tona w dowodzie ) a tico nawet nie 200 zł więc upoluj kogoś kto na złom oddaje i tyle
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax