Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
buggy gokart
Autor Wiadomość
Bialas
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 06, 2008 17:37   buggy gokart

witam. mam okazje kupna gokarta her chee gk-125. Na allegro jest taki za 7,5k a ja mogę kupić

za 4k no chciał bym się dowiedzieć jaka predkość tego czy silnik to chinyczyk czy co??



piszecie tu lub na gg 6301065



na allegro wpiszcie ,,BUGGY HER CHEE 125 '
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 18:42   

strata pieniędzy za tako cene można kupić niezłego bugi z malca to jest chińczyk będzie chodzić to końca gwaranci ;] a co do prędkości to pewnie kolo 45-55km/h
 
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 06, 2008 19:32   

silnik powinien wytrzymać, zależy jak będziesz go eksploatował, zawieszenie będzie miało tendencje do rozkręcania więc musisz wymienić wszystkie nakrętki na samokontrujące. Druga wada to bardzo często wybijające się tuleje przy wahaczach i zwrotnicach. Generalnie to kilka lat pośmigasz jak potrafisz jeździć a jak chcesz poszaleć to można i w kilka godzin go zajeździć na amen
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 19:47   

Najgorzej, z częściami zamiennymi po gwarancji, w dodatku nie ma gwarancji, tak naprawdę to on nie ma gwarancji bo jest sprowadzany. tak jak mówił Kluczownik ze za taka cene mozna WYKOMBINOWAC szaye podobna jak ma KrzysztofSS w avatarze a czesci zamienne ba idziesz na złom i szukasz, a z tymi bedzie problem, jak ci cos sie stanie np w silniku
 
 
 
Bialas
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 06, 2008 21:17   

myślałem o budowie samemu ,mam odpowiedni sprzęt ale tu chodzi o czas i chęci

bo jak zaczne robić go jutro to nie dokończę go do następnych wakacji lub wcale i bedzie stał i zawalał ,a tak apropo to ja chciałem kupić jakiś full cross np. honda cr125 teraz poruszam się yamahą dt80 i jest troszkę zasłaba. Akurat jest to znajomy mojego ojca pojechałem zobaczyć podoba mi się tylko miał rozładowany aku bo stał

2 lata .
 
 
StMichel



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 173
Skąd: Dankowice
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 22:34   

Spokojnie do 4k kupisz na allegro szayę na 126p. 650cm3 to nie ledwo zdychające 125 no i silnik czterosuw a chińskie dwusuwy zazwyczaj szybko siadają.

O ile odzież i obuwie chińskie jestem w stanie przetrawić tak chińskiej mechanice mówię stanowcze NIE.
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 08:57   

heeh jezeli juz chinskie buggy to z dwoma fotelami ... Jedyna zaleta jest mozliwosc rejestracji :) Za te kasa odp[ada :)



kup sobie lepiej porzadnego Crossa 250
 
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 13:24   

Bialas napisał:
myślałem o budowie samemu ,mam odpowiedni sprzęt ale tu chodzi o czas i chęci

bo jak zaczne robić go jutro to nie dokończę go do następnych wakacji lub wcale i bedzie stał i zawalał ,a tak apropo to ja chciałem kupić jakiś full cross np. honda cr125 teraz poruszam się yamahą dt80 i jest troszkę zasłaba. Akurat jest to znajomy mojego ojca pojechałem zobaczyć podoba mi się tylko miał rozładowany aku bo stał

2 lata .




jak tobie yamaszka DT 80 już za słaba to nie masz czego szukać w tym chińczyku detetką bardziej poszalejesz niż tym a i sie nie posypie po 1-nej przejażdżce za cene 4-ech kafli możesz kupić bugi z malucha i jeszcze na lawetę ci wystarczy, a jak chcesz jakiegoś crosa to kiedyś czytałem że 125 to tylko dwusuw a 4t to przynajmniej 250...



ot tak ja bym zrobił ;)
 
 
 
Bialas
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 07, 2008 18:54   

125 jest 4suw zalezy jeszcze jaki rocznik
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 14:13   

no tak ale 4 i tak jest słabszy niż 2 przy tej pojemności...
 
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 23:47   

Kolego jezeli szukasz sprzetu to ja mogłbym sprzedać swojego krążownika na legalu jest za 3k bo mi tamten kupiec gdzieś zaginoł;o)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax