Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: luki
Pią Paź 28, 2016 17:26
Zlecę SWAPa
Autor Wiadomość
SebaWła 


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Władysławowo
  Wysłany: Sob Paź 15, 2016 08:53   Zlecę SWAPa

Jak w temacie potrzebuję waszej pomocy :)
Pojazd to wynalazek chiński i większości uznaje ze to nie powinno jeździć zumico ORS 150,znany pewnie Wam dobrze. Nie używam go do jazdy w mocnym teranie(do tego służy mi Ford EX ;) )lecz większości jeździ po moich zamieszkanych drogach Władysławowa i okolic.Niestety ta pojemność nie wystarcza żeby się w miarę komfortowo poruszać,na dzień dzisiejszy prędkość 50km/h to trochę zawali droga(oczywiście tylko w tedy kiedy nie ma korków hihi) Wiec więcej mocy potrzeba.
Rok temu zakupiłem silnik 250cc od kymco ,wstawiłem buggy na warsztat ,ale niestety mojemu mechanikowi który zajmuję się naprawą skuterów i motocyklami nie udało się nic zrobić(przypuszczam ze nie bardzo mu się chciał na to czas marnować). Silnik 250 wylądował w moim skuterze kymco który miał wcześniej 125cc.
Wiem ze byggy zumico ORS wychodziły tez w wersji 250,ale za chiny ludowe nie mogę znaleźć takiego silnika,pewnie za słabo szukam,ale już straciłem cierpliwości.
Więc związku z tym proszę o pomoc i chętnych kto się podejmie SWAPa,oczywiście dobrze by było a nawet wskazane żeby nie było bardzo widoczne ze jest dużo przerabiane tak zęby nie stracił homologacji.
Jaki silnik - nie ma znaczenia z jakiej firmy byle ładnie spasował no i pojemność to nie większą niż 300cc.
Mogę go dowieść do 250km od Władysławowa,no oczywiście jak będzie 260km to nie robi róznicy ;)
 
 
kaszi 



Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 207
Skąd: Rejowiec, Lubelskie
Wysłany: Sob Paź 15, 2016 17:28   

zobacz sobie w moim temacie zumico 800,robiłem dla klienta przeróbkę ze 150 na 800 z tico,ale w taki sposób aby zachował oryginalny wygląd i przybliżone wymiary,tak żeby wyglądało to na oryginał,bardzo dobrze się spisywał na asfalcie i w terenie ,obejżyj filmik na you tube
_________________
Moja galeria zdjęć
https://get.google.com/albumarchive/100100661548589075353

Profil na facebook
https://www.facebook.com/kaszigarage
Ostatnio zmieniony przez kaszi Nie Paź 16, 2016 12:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SebaWła 


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Władysławowo
Wysłany: Sob Paź 15, 2016 19:42   

Już go oglądałem,robi na prawdę wrażenie!!!!! pełen szacun i pewnie gdyby tylko mi służył to bym się zdecydował,ale pojazdem jeździ tez córa(7lat,oczywiście tata z boku siedzi) no i wiesz,te biegi moc ;D
a w teren to na razie EX starcza , więc niestety jestem dalej zmuszony na coś ,mniejszego.
A jak po takich ingerencjach sprawa z przeglądami u kolegi od Trophy?

[ Dodano: Pon Paź 24, 2016 08:46 ]
hmm, nie ma chętnych ? jeśli tu nie znajdę oferty to już chyba nigdzie nie pomogą,już pomijam te kilometry,może być oferta z skąd kolwiek :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax