Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
jaki dawca
Autor Wiadomość
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 14:43   

180... przed chwilo sie dopatrzyłem jeszcze jednej rzeczy, trabi mają skrzynie przy kierze ( przynajmniej 601) 1.1 też tak ma ??
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 17:39   

Dzieki ze mnie poprawiles ... Trampek 601 z silnikiem dwusuwowym ma dzwignie zmiany biegów przy kierownicy połaczoną ze skrzynia za pomoca pręta ... Dzwignią ta wykonuje sie ruchy do góry i naboki , takze ciezko było by połaczyc biegi z silnikiem odwróconym o180st zeby mogły one prawodłowo funkcjonowac ... ale mniejsza z tym i tak nikt nie bedzie z tego silnika skladał ruraka chociaz ma on cos koło 40KM :)



Trabi z silnikiem polówki ma takze skrzynie z polówki wiec lewarek jest jak w wiekszosci samochodów :)
 
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 18:34   

trabik 601 nie jest taki zły fakt pali 10l mieszanki ( coś koło tego co jawa ;] ) ale po dachowaniu nawet nie zgaśnie no i mało sie popsuć może ;p
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 19:13   

i całkiem nieźle fruwa na rozpuszczalniku :D
 
 
 
grzes12
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 20:10   

moze z opla kadetta 1.3 z tych najstarszych powinien hasac
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 20:38   

Prawda jest taka że każdy się nadaje, tylko trzeba trafić na okazję, i nie widzę tutaj sensu wymieniania kolejnych samochodów tylko co najwyżej pomóc lukiemu w szukaniu dobrej okazji.
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 21:10   

no wiec okazji brak :] ford pojdzie na zlom bo che za niego 750zl !! nie za te pieniadze i nie w takim stanie jak jest takze dalej szukam czegos innego :] a miedzyczasie zrobilem kolejna zabawke z maluszka ;] foty w nasze maszyny ;)
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 22:30   

nie sztuka kupic kadeta a pózniej kombinowac jak zrobic dzwignie zmiany biegów . bowiem ople mają biegi na 1,5 cm rurze :D
 
 
 
grzes12
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 15:39   

wszystko sie da jesli sie chce :!: :!: :!: :P
 
 
Natanoj 



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 34
Skąd: Małopolskie
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 21:36   

Tak się troszkę podczepię do tematu bo w shoutboxie się nie mieści a po co zaśmiecać forum niechcianymi wątkami.



Jak tak patrzę na ceny motorowerów na necie to dochodzę do wniosku że chyba taniej wyjdzie kupić maluszka. Ostatnio gość za mniejsza wersję Pony policzył sobie 1,3k. WSK są już tańsze od motorynek i komarków ;) . W takiej sytuacji jedynym rozsądnym wyjściem wydaje mi się kupienie czegoś "na wsi", jak to radzą wszyscy znajomi. No i pojawia się pytanie jak to zrobić? Mieszkam w mieście i nie za bardzo orientuje się gdzie ktoś ma coś do sprzedania. Mielibyście jakąś radę? Przecież nie będę podchodzi do każdego motorka i pytał się właściciela czy aby nie na sprzedaż... Przydałoby się mieć znajomych wiedzących co się na wsi dzieje.



Pociesza mnie to że ostatnio jak byłem na złomie to gościu mówił że idzie w dół :] Sorki za taki drobny offtop i z góry thx z jakąś radę.
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 00:48   

na twoim miejscu kupował bym simsona 4 za 1000zł juz dostaniesz...
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 14:02   

za 1000 zł z tym ze na wstępie cały do remontu !!



Kup gazete z ogłoszeniami w i szukaj czegos w twojej okolicy , popatrz na allegro moze ktos z pobliza akurat cos sprzedaje ...



Nie wiem do jakiej jazdy ma to słuzyc ,,, jezeli chcesz tym tylko poszalec bez rejestracji to kup jawe CZ albo WSK , co prawda WSK-i nie sa juz takie tanie jak kiedys ale za 300 - 500 zł kupisz ładną :)
 
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 15:36   

jak zdam prawko na samochód to kupuje CZ 'tke 350 za 350 zł ;)tylko ładowania niema i kurde sie zapłon rozstraja :/ nie wiem co jest za to winne ... ( prawko mi potrzebne żeby ją przywieść )
 
 
 
Natanoj 



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 34
Skąd: Małopolskie
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 17:37   

Niestety przez jakieś 2 lata będzie wchodzić w grę tylko motorower. I tu pojawia się problem bo nawet na allegro widać że taniej idzie tą poczciwą WSK 'i kupić niż jakiś motorower, czyżby nagły wzrost zapotrzebowania na pojazdy wśród gimnazjalistów? Pamiętam że jeszcze 2, 3 lata temu to po 20-50 zł można było niezła maszynkę kupić...



Wszyscy mi mówią że ludzie po stodołach komarki chowają i że za przysłowiową flaszkę można kupić. I to by mi pasowało, pobawiłbym się silnikiem i skrzynią, nabyłbym trochę praktyki. Jakby udało się nie zepsuć posłużyłby do czegoś ciekawego. Chodzi o to że nie chce 200 czy nawet te 150zł na komarka wydawać, w którego i tak będzie trzeba zainwestować a który mógłbym popsuć przy pierwszym rozkręcaniu. Wole coś zepsutego a taniego. Może macie jakiś sposób by dotrzeć do tych ludzi co to swoje maszyny na sprzedaż mają po stodołach pochowane? Oczywiście oprócz znajomych ;) .



Szukam też po złomach, bo w sumie to sam silnik ze skrzynią by mnie satysfakcjonował. Niestety allegro odpada, jak już coś jest to daleko ale zazwyczaj aukcje są typu "posiadam wszystkie części, pisz co potrzebujesz, na tej aukcji licytujesz nakrętkę/zapinkę do łańcucha". A jak już pisałem za części jeden gostek policzył sobie jakieś 1300 zł... I tu znów powtarza się problem, "bardziej opłaca się kupić cały pojazd na części niż pojazd w częściach". Nie wiem może jeszcze jakieś serwisy czy warsztaty mechaniczne wchodziły by w grę? Gazeta ogłoszeniowa-dobry pomysł, nie wpadłęm na to.
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 20:07   

Anonse <== jesli macie tam takie cus :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12


Partnerzy

MadMax