Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Silniki
Autor Wiadomość
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 18, 2007 16:22   

z silnika od malca nie polecam bo awaryjny teroche jest ;) :D
 
 
MAŁY
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 18, 2007 19:30   

Uważam że w zupełności wystarczy taki od malca !!

Troche go podkręcić i przy wadze ruraka ok 300 kg to jest rakieta !!

Moja SZAYA to na takim silniczku zrobionym na zasadach szaya 1 to przegania na start noramalne wózki ok 100 KM !!!

Jest bardzo lekka i zrywna a do tego jak sie jedzie na maxa to na chopkach lata jak gupia !!!

A co do awaryjności - owszem może i nie jest to najlepsze rozwiązanie ale za 50 pln i trochę dłubaniny zrobicie remont kapitalny silnika a za 150 macie silnik ze skrzynią na chdzie ze szrotu.

Jak kogoś stac na silnik od porsche?? to spoookooooo. Mi tam wystarczy do kaszlaka!! i wam go polecam !!
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 19:42   

zgadzam sie w 100 procentach ;d malczan w zupełnosci wystarcza:)
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 18, 2007 21:52   

z malca awaryjny hahahaha czlkowieku co ty mowisz chyba sie zapomniales pokaz mi inny taki silnik co tyle wytrzyma co silnik maluszka?? ja nie narzekam wrecz przeciwnie jestem p[elen podziwu ile takje male gowno potrafi wutrzymac a zajezdzilem juz niejo auto
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 16:25   

silnik od malca jest najlepszy tylko skrzynia jest zasłaba:( mi 2 razy siadłai tylko nania narzekam:P
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 22:01   

nie jestem do konca pewien ale mozna chyba wsadzic od cc z drobna przerobka mocowania.
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 22:49   

ja mam jeszcze 2 szkrzynie w piwnicy a ta co mam teraz bede musial chyba rozebrac :P
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 22:54   

no ja tez juz zajezdzilem 2 skrzynie 1 sie sypla narazie jezdze tak ale tez na wakacjach by cos pomyslec ale ja niemem problamu z tym rozbjeram na aluminium dokladam 15 zl i jest nastepna nowe ze zlomu hehehe:P niema jak tak
 
 
pluskwa
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 23:19   

moj kumpel zajezdzil Steyr`a .........dwa autobusy miejskie,kombajn i cztery ciagniki.
 
 
Buggy
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 22:35   

Chyba najlepszym rozwiazniem jest silnik od garba. Zalety to duzo destepnych czesci no i chlodzenie powietrzem. Silniki te mozna ciekawie modyfikowac. Dostepne sa opcje od 1300cc do 2000cc ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby rozwiercac glowice i zwiekszac pojemnosc. Jest wiele gotowych do tego zestawow. Mam taki silniczek 1600cc i przy malej wadze buggy mozna niezle poszalec!
 
 
sylwek
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 08, 2007 12:40   

sorki ale silnik od garbusa wykorzystywać do ruraka to świętokractwo, szkoda tego silnika do szaleństw w lesie i po bezdrożach, już lepiej zbudować trajkę lub prawdziwego buggy. do ruraka mozna wykorzystać każdy silnik niezależnie czy samochód ma napęd na przód czy na tył kwestia tylko nakładu pracy, ja zrobiłem z fiata uno i jeździ super, trzeba tylko pokombinować trochę.
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 16:56   

ja bym jednak pozostawał. przy maluszku, jest wytrzymały i prosty do tuningu, czesci są wszędzie dostępne.....
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 17:04   

luki napisał:
nie jestem do konca pewien ale mozna chyba wsadzic od cc z drobna przerobka mocowania.
mozna jeśli zmieni sie kołnierza a tu jest problem mały juzbo niepasuje do konca idealnei z malca prubowałem i to:D a mocowanai pasuja na poduszki.
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 17:05   

silnik z maluszk ajak najbardziej tylko mocy brakuje troszke:D
 
 
wiesiek-k-28
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 23, 2007 09:17   

cześć jestem nowy tutaj i gratuluje pomysłów

ja planuje w przyszłym roku budowę czegoś podobnego w oparciu na częściach z poloneza (jeżeli nie znajdzie sie kupiec za rozsądne pieniądze.

silnik i skrzynia troszkę podniesione, redukcja za skrzynią (mechaniczna lub paski klinowe, )krótki wał i most od poldka lub zuka , troszke większe kółka....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax