Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyskakująca jedynka
Autor Wiadomość
Kamil75



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: okilice Mińska Mazowieckiego
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 09:34   Wyskakująca jedynka

No i ból... Nie mogę motać po terenie... przyczyna wyskakująca jedynka... to już nie jest wyskakiwanie od czasu do czasu... to normalne wywalania za każdym razem gdy włożę jedynkę... i to od razu po puszczeniu sprzęgła...

Dla informacji dodam, że wsteczny jest ok.

Podpowiedzcie co to może być?? Zaznajomiony dłubka mówi, że to tzw "choinka" Jeżeli tak to pytanie? Naprawiać czy szukać na szrotach kolejnej skrzyni (nigdy nie wiadomo co się trafi??)

Podpowiedzcie coś :? :

Pozdrawiam
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 09:56   

Miałem identycznie, jedynka wyskakiwała za każdym razem po wrzuceniu biegu nawet nie szło ruszyć, resztę biegów miałem ok, masz już wytartą jedynke na choince, nie ma sensu naprawiać, kup nową skrzynię na szrocie, za nową choinke zapłacisz 100 zł tyle samo co za całą skrzynie na szrocie.



Odkręć dekielek i popatrz sobie na ten najmniejszy tryb na choince, na pewno z jednego brzegu masz przytarte zęby na niej.



A na szrocie można kupić dobrą skrzynię, przede wszystkim jak wyżej odkręć i popatrz jak w środku wygląda, jak wszystkie tryby względnie ładne to można śmiało brać.



Ja jedną kupiłem na szrocie ale nie zaglądałem bo była możliwość zwrotu w razie czego :P a drugą kupiłem na złomie na zapas :P
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 12:12   

zanim wyciągniesz skrzynie sprawdz czy lizak nie jest wyrypany i czy poduiszki skrzyni są w dobrym stanie ...
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 14:25   

Jak jedynka wypada z wielkim zgrzytem to ja obstawiam na zmielony tryb na choince, przed wyciągnięciem skrzyni możesz odkręcić dekielek i zobaczyć w jakim stanie są tryby
 
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 17:08   

mozliwe jest to że nie masz takiej kulki co jest w środku i napina jąspreżynka, z lewej strony koło opoduszki skrzyni biegów jest taka blaszka podobna po P tam są 2 nakretki jedna na klócz10 i jedna na klócz 13 w śrdku są 3 spreżynki i dlaej 3 kuleczki na sprężynę prawdopodobnie nie masz tej na samym dole < ta sprężynka na samym dole z kulką jest od biegów 1 i 2
 
 
 
Kamil75



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: okilice Mińska Mazowieckiego
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 21:31   

Dzięki za info.... jutro za widnego i bez wzmacniaczy poptrzę na tryby... Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax