Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaz w ruraku?? zaden problem:P
Autor Wiadomość
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 02:44   Gaz w ruraku?? zaden problem:P

myslałem kiedy s z wójkiem co by mozna było zrobic zeby mneij płacic jezdrzac po drzewo ciagniczkiem z 126p wójek wymyslił zeby załorzyć gaz. pojechal anszrot i kupił całą instalacje gazowa odparownik zawory papki przewody za 50zł. silniczek nie stracił prawie nic n amocy tylko nieda si ego zbytnio zmulic:P a jeździ si eopuł taniej na butli od wuzka widłowego 20l bodajrze za 40zł mozna zrobić 2 razy tyle co na bezynie za 40zł:P bardzo fajny patent:D:D
 
 
pluskwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 03:34   

ale jesli chcesz jezdzic rurakiem "po drzewo" to owszem.koszty sa wazne...ale jesli w planach jest odbijanie sie przypadkowo od drzew to raczej pomijalbym montowanie gazu....ze wzgledow bezpieczenstwa...
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 14:22   

ee tam co niby ci sie stanie ?? wyleci wpowjetrze niepjejszcie juz gupot przeciez instalacje przechodza testy i w samiochodach maja jeszcze gozej jak pozadnie umocujesz butle i porobisz tak jak trzeba to niema zadnego ryzyka hyba z ebedzie ci gaz uciekal albo cos i zaistrza kabelki to wjadome. Ja tez myslelem o zalozeniu gazu ale z tego co wjem to jest problem z zapaleniem silnika bo gaz jak sie rospreza to jest zimny i jest klopot z uruchomjeniem silnika....
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 15:53   

dumlich zdziwił bys sie lepiej pali niż na bęzynie czasem i nie zalejesz silnika:) w zimie do odgarniania sniegu nim jeźdizłem n agazie bezyny nei widział ten silnik ponad rok juz wogule. i nieiwem czy pąpk aju znei siadła bo an sucho pracuje:) a grzanie gazu jest zrobione:D:D
 
 
lukas500
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 16:04   

no właśnie oto grzanie gazu chodzi jak je masz zrobione ???
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 16:16   

jak sa te blachy dookoła cylindrów jest wycieta dziura i z małym odstepem od tego jest załorzon achłodniczka z ogrzewania z jakiegosc auta starego i jest płyn chłodniczy w niej i weze ida do parownika i to wystaracza.a le myslałem tez nad grzaniem olejowym

bo skoro niejeźdiz si e na bezynie a olej w silniku jest nagrzany to przez pąpe paliwa z miski mozna by ciągnac olej przez inastalacje i spowrotem do miski tylko neiwiem czy to z olejem by si esprawdziło:/
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 16:33   

Widziałem jak robia ze jest rurka miedziana przyspawana do tłumika i to grzeje wode:)
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 16:35   

tak jak mówisz tez sie sprawdza ale gotuje niestety wode i trzeba było coś innego wymyslic:D i udało sie:P
 
 
pluskwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 22:51   

to moze zamiast wody wlac plyn hamulcowy? wrze w duzo wyzszej temperaturze.
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 22:53   

tylko rurki musisz miec miedziane bo ci metalowe zje ;)
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 22:57   

kubbaa16 dal bys rade dokladnie opisac jak to jest zrobione?? i moze bys jakjes fotki zalaczyl a ile ci pali na gazie?? jak jest z moca spadla troiche czy nie ?? wjem ze w aucie ajk podkracisz to idzie nawet nieraz lepjej niz na bezynie tylko pali 2 razy tyle co powinno w tym jest podobnie czy jak??
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 00:49   

ja mam zalane płynem chłodniczym i jest ok. no fotki moge zrobic ale dopiero jak siaostra mi aparat odda z atydzien. spalanie podobni ejak na bezynie duzo ruznicy niema ale ile taniej. mocowo tez nieodczułem ruznicy poza tym ze nie zmulisz silnika nigdzie:/ czasem gdzie spod góre lepiej idzi eniz na bezynie. al esa te zproblemy ze musi byc idealni eczysty filtr powietrza a z tym ciezko jezdrzac w terenie rurakiem sam si eprzekonałem:P tez mysle nad gazem do rurak ateraz bo sie sprawdził bardzo dobrze w ciagniczku. jak zrobi efoty to wstawie tu.
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 15:01   

oki czekam no fotki :D
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 00:59   

fotki dopiero za tydzien bedą chyab ze uda mi si ezałatwic aparat jakiś na dniach.
 
 
arielsik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 18, 2008 11:58   

fajne a do silnika z malacza tez sie opyla??

:) :):)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax