Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
przygoda z policja
Autor Wiadomość
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 20:26   przygoda z policja

Jezdzilem sobie po swojej prywatnej drodze kolo domu jak zwykle :P

po 3 godzinach od kad zaczalem pojawila sie policja :evil:

zatrzymali mnie pytali sie o prawko a ja ze niemam :lol:

wiec pojechali za mna do domu i gadali z ojcem.

Okazalo sie ze moj drogi sasiad zadzwonil ze go malo nie przejechalem (samorobkiem) pod kosciolem :twisted: co oczywiscie bylo nie prawda bo kosciol jest 3 km dalej i nigdy tam nie bylem :x

Co mnie zdziwilo wogole o dowodzie nie wsponnieli a ze droga prywatna to sie odczepili ze prawka niemam :D

skonczylo sie na upomnieniu :P





sasiedzi to upierdliwe gady :x
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 20:31   

a no ja cos wjem o tych skur..... z sasiedstwa odkad odpalilem ruraka to z wszystkimi jest kosa ostatnio mnie nawet policja straszyla sasiadka:/ jak tak dalej pojdzie to niebedzie gdzie sie przewjesc:(
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 20:33   

ja tez zabardzo miejsca nie mam do szalenstwa a po po tej przygodzie ograniczylem do minimum:(
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 20:36   

no ja w sumie mam tylko ze znopwu drogi sasiad podobno mnie do lesniczego podal ze jezdze po lesie;/szkoda gadac co tym durnym ludzi zalezy ;/
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 20:37   

to sie zazdrosc nazywa :P i wkurw..... go ze tak benzyne spalasz bez powodu a on gaz do auta musial zalozyc :D
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 21:09   

niestety jest nas wiecej co niemaja gdzier jezdzic... Naszczescie ja jestem w tej dobrej sytułacji ze moj ojciec jest policjantem :D i wiekszosc mnie zna:P
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 22:26   

ooo niema jak synek policjanta to ja sie przeprowadzam do ciebje na wioske:D:D ale bysmy narobili rozruby heheheh
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 22:32   

Dumlich napisał:
ooo niema jak sunek policjanta


Ma to swoje dobre strony nie narzekam :D
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 23:02   

to w takim wypadku wszyscy cie moga lachnac :D
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 23:47   

Hmm a jak jest z takimi pojazdami zrobjonymi jako ciagniki np na silniku malucha ciagnie sobje takje nieraz przyczepe ani śwjatel ani nic tylko trojkat odblaskowy i jakos psy sie nieczapjaja ich wjem bo moj dziadek nawett takiego kjedys mjal i nieraz sypal droga wylotowa do rzeszowa stal patrol i jakos nigdy go niezatrzymywali... a jak by do duraka dospawacc haka zaczepic trojkata i sobje jechac?? i jak by co jak by im wmawjal ze to pojazd rolniczy albo cos dalo by sie cos takjego zrobic??
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 00:08   

Wszystkie tego typu pojazdy sienielegalnie poruszaja po drodze. Jak jedzie powoli i nie koliduje ruchu to moze jechac gorzej ja by piratowac po drodze takim czyms szayowozy sa własnie na zasadzie takich robionych ciagników bez papierow.
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 00:12   

acha a jak bym sobje jechal 20 km/h np fosa to sie przyczepja:P?? napewno to zalezy od policjakna na jakjego sie trafi ale znalezc by jakis chaczyk w prawje o ile taki istnieje.... a kto powjedzial ze trzeba piratowac po drogach albo stwarzac zagrorzenia jak bym np sobje chciual dojechac na pola...
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 02:40   

mój ojciec ma ciągnik zrobiony z mostu od 125 i silnika z 126 zrobił światłą i kierunki trujkat załorzył i pojechał do ubezpieczalni pzu i opłacił samo ubezpieczenie i moze poruszac sie na legalu jako pojazdwolnobierzny do 20km/h choć tyle to tylko z przyczepą si ejeździ:D no i prawko trzeba mieć:Ptylko trzeba miec jakies numery nabite na rame:P zaden problem cos takiego zrobic jak prawko bed emiał to sobie tak z rurakiem zrobie bo narazi eniema poco:P
 
 
pluskwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 03:15   

a moze dospawac jakies widly i grabie i poszukac sasiadow ;> ? :D
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 13:39   

heheh z tymi widlami to niezly pomysl:] na konu jeszcze jaki celownik do namjerzania hahaha
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax