Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
końcówka drążka kierowniczego i zwrotnica.
Autor Wiadomość
refresh
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 01, 2008 12:16   końcówka drążka kierowniczego i zwrotnica.

siemasz wszystkim,

mam mały problem, a mianowicie nie moge wyciagnac koncwoki drazka kierowniczego z zwrotnicy :D jako ze nie dalem rady wyciagnac jej w gokardzie, sciaglem zwrotnice i koncwoke drazka i wzucilem w imadlo, popukałem troche po waliłem i ni hu hu nie chce wyjsc, macie jakis sposob na wyciagniecie tej koncowki zeby jej nie uszkodzic? i jeszcze jedno, tak samo zakleszczony jest odpowietrznik w cylinderku :D , tez nie dam rady go odkrecic - jakis pomysl? moze sa na nie jakies sposoby.

nie smiejscie sie ze mnie bo szayowoz mam nie cale 5dni i nie jestem jeszcze tak bardzo obeznany w maluszkach :P
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 12:53   

Ja u siebie końcówki drążków wyciągałem bardzo inwazyjna metoda podobna do twojej z tą róznicą że waliłem w nie bardzo energicznie i mocno przez co zrobiły się lekkie grzybki na gwincie, ale wypadły :P po przeszlifowaniu gwintów dało się nawet z powrotem nakręcić nakrętkę. Z odpowietrznikami gorze bo te gówienka jak przyrdzewieją lubią się ukrecać. Spróbuj popsikać jakimś odrdzewiaczem i po godzinie kluczem płaskooczkowym sprubuj odkręcić, jak ukręcisz to lipa trochę. Trzeba w ostateczności wymienić cylinderek albo pobawić sie w jakieś rozwiercanie tego odpowietrznika.
 
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 01, 2008 13:09   

Nie ma nic na zapieczone śruby jak prawdziwa Cola, nie żadne tam psikadełka. jak chcesz wybić końcówkę drążka nie uszkadzając jej to dawaj na prasę i nie ma bata musi wyjść. Na odpowietrzniki klucz oczkowy albo nasadowy, dość ciasno nałożyć i powoli kręcić.
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 01, 2008 13:27   

do końcówek jest ściągacz i wychodzą elegancko , ale jak go nie masz to pozostaje Ci młotek , ale bij przez kawałek aluminium żeby nie sklepać gwintu
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 13:57   

Coo ? nie bije sie po sróbie !! Do końcówek jest sciągacz a jak nie to udeżasz młotkiem ale nie w drązek tylko w uchwyt go trzymający ... Czyli z boku uderzasz ... Gwarantuje ci 2 mocne udezenia i drązek wyskoczy ... aha zakrec nakretke na koniec dwintu :) i dopiero mozesz bic :) odpowietrznik wyczysc szczotką napusc jakim płynem mozesz nawet orenzadą :P nabij młotkiem nasadowy kluczyk 7 i odrecaj :) jak urwiesz to wyumien cylinderek dostaniesz za darmo :0
 
 
 
ipower


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 46
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 14:00   

właśnie ja ściągałęm ściągaczem i bez wielkiego wysiłku zchodziły:D a co do wybijania młotkiem to niekoniecznie bo gwint łatwo można popsuć więc lepiej umocować w imadle i nie walić młotkiem tylko przez jeszcze jakąś cienką rurke czy coś żeby gwintu nie popsuć
 
 
mostek 



Wiek: 46
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 46
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 14:01   

Odpowietrznik kosztuje grosze, wiec wsadz go scislo w imadło i zakrec całym cylinderkiem wyjdzie na pewno, potem wkrecasz nowy i po klopocie, a jak chcesz prubowac kluczami to tylko oczkowy bo płaski jak sie obsliznie to go zaokrągli
 
 
 
refresh
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 01, 2008 14:02   

thx za porady , a znacie moze jakis sklep internetowy z czesciami do maluszka tylko zeby byl tani;D
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 14:12   

To już lepiej przejdź się po okolicznych sklepach motoryzacyjnych, będzie taniej i szybciej, części do maluchów wciąż są jeszcze łatwo dostepne a jak kupic w necie to zawsze dochodzi koszt przesyłki
 
 
 
refresh
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 01, 2008 18:16   

a tak mniej wiecej ile musze szykować na cylinderki (około 40zł?) i przewody?
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 09:05   

cylinderki są tanie .... 9 zł jeden chyba :) przewody nie wiem bo nie kupowalem tylko robilem :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax