Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awarie ruraków
Autor Wiadomość
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 21:52   

poszalal bym se na asfalcie ale nie mam gdzie :(
 
 
pluskwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 21:56   

ja mam niedaleko mnie asfaltowa droge w lesie po ktorej nie jezdza samochody :D (oprocz tej j***nej strazy lesnej :D )
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 23:59   

oprzeguby zmieniałem 4 razy n apoczatku bo miałem troch esilnik krzywo:P al ejak poprawilem i niemailem nawet jakiego przegłubu wsadzić innego to jezdrze na peknietym na puł i tzyma ci eon tylko na 3 śrubach juz ponad połtora miesiaca na nim jezdrze:P a zabieraków wyjechałem ze 3 napoczatku wtedy jeden nawet pekł napuł:P i raz połoske zmieliłem:P ale to tylko dlatego ze silnik o 5cm bym zabardzo przesuniety do przodu:P
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 14:04   

otusz to jak sa poloski pod katem to bedzie urywac a jak na prosto tak jak powinno byc to niema takjego problemu przeciez to wazy przez pol coi malach albo i mniej wjec czemu by mjalo ukrecac
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 15:23   

wszystko zalezy od połozenia silnika jak wysoko bedzie od ziemi
 
 
lukas500
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 22:21   

nietylko chodzi tez o przesunięcie dotyłu lub do przodu to terz robi wielką ruznice
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 22:23   

oczywiscie masz racje kazde złe połozenie ma zły wpływ na naped i połoski:)
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 00:12   

teraz silnik mam polorzony ze pułoski sa na równo a silnik mam dosc wysoko wyzej si enieda bo pułośki nie pozwalaja:D:D a itak miske mam dowymiany. tyle ze ja niemam zadnych takich porostych polnych drug pomiedzy polami:( wszedzie sa jakies skarpki albo kamieniste drogi gdzie połowa tych ruraków by sie zawiesiła na pierwszym podjeździe. j aitak miałem pare akcjii ze trzeba było go przenosic jak si ezawiesił al eprzez drzewa na drodze spokojnie da si eprzejecheć:P
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 15:27   

kurcze jaką inna skrzynie mozna ząłorzyć do malca bo te maluchopwaskie mi siadaja szybko:/ ostatnio zrobiłem 1 i wsteczny pojeździłem 2 dni i mi ruznicowy sie rozsypał:/ co polecacie??? a nawet biegów niezmieniałem bo lewarek mi siadł i cąły czas na jedynce jeździłęm i dyfer padł:(
 
 
konrad567



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Torun
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 22:44   

moj sie dobrze trzyma na silniku od skody. zdarza sie urwac filtr oleju i zgubic caly olej, albo wybuchajace weze od chlodzenia, pogiete kola, jakies wywrotki i fikolki, drzewa to na porzadku dziennym, z tym ze przewaznie to drzewa nie wytrzymuja, urwane wahacze, przedtem urwane resory, pekniete przekladnie kierownicze, pogiete poloski, silnik przesuwajacy sie od przeciazen, zmielony dyfer, ciekawie jest z lancuchami na betonie:) ale jeszzce nie bylo tak, zebym nie wrocil nim do domu, nie wazne co sie stalo, chyba ze braknie paliwa, ale to wiadomo... jak tu dodac zdjecia?
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 23:18   

Specjalnie jest zrobiony tutorial

http://www.szayowoz.fora....ack-us-t18.html

wystarczy poszukac. Niestety trzeba miec minimum chyba 6 postow i byc na forum od 2 dni :/ nie pamietam juz :(
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 00:01   

konrad567 to twoj wozek normalnie niesmiertelny jest :D
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 01:20   

a no ja tez jeszcze sie niezdazylo zeby o wlasnych silach niewrocic do domunawet raz na 3 kolach wracalem:P
 
 
konrad567



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Torun
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 22:11   

no, na 3 kolach mi sie tez zdarzalo:) raz kolega dociazal przeciwlegla strone, zeby sie dalo jechac, drugim razem urwalem wahacz i kolo bardziej mi przeszkadzalo wiszac na drazku kierowniczym:) kiedys jeszcze w zamierzchlych czasach, jak przod mialem na poprzecznym resorze, to pioro peklo z jednej strony, ale na szczescie mialem sznurek i przywiazalismy resor na miejscu... to byly czasy:)
 
 
 
kubbaa16
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 23:09   

na 3kołach to były jazdy:D al enajbardziej mnie wkur*** skrzynia z malucha jest zasłaba niewytrzymuje 1 i wsteczny i mechanizm ruznicowy:/ a jezdrze cąły czas tylko na tych biegach bo niema gdzi ezabardzo wsadzic 3 a o 4 to niepowiem:P prubowąłem skrzynie od bisa zmieniłem kołnierz bo m ainny rozstwa srub i tosamo si edzieje a myslałem z emocniejsze co bedzi etroche:D na porzadnej skrzynie pojeździłem tylko 2 dni ostatnio:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax