Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
moj pierwszy projekt
Autor Wiadomość
mlody975



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 87
Skąd: myszków
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:14   

mialem kiedys malczana to wyciagnalem z niego wszystko co sie da i na zlom go wywalilem , silnik sobie teraz remontuje nie mam tylko skrzyni biegów i kilku drobnych rzeczy. ale na placu u mnie stoi jeszcze jeden malczan brata i powiedzial ze jak go chce to go musze wyrejestrowac a jak nie to go na zlom wywali
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:20   

To wyciągnij z niego wszystko co sie da i resztę niech sobie wywala, części zamiennych nigdy za wiele - pamiętaj o tym i wykorzystaj to



Silnik, skrzynia, osprzet do tego, tylne wachacze sprężyny, przednie zawieszenie, zwrotnice, układ kierowniczy, kierownica, drążek zmiany biegów, koła, wszystko się przyda
 
 
 
mlody975



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 87
Skąd: myszków
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:26   

ale zeby go wyrejestrowali na zlomie to auto musi byc kompletne musi miec nawet siedzenia;/ wiec lipa jest no a z tymi czesciami to prawda zawsze sie cos przyda :D mam dosc duzy garaz a jest tak zagracony ze czasami musze szukac jednej czesci godzine :P
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:37   

To wyciągnij to co potrzebujesz i wrzuć w niego odpowiednia ilość złomu żeby waga się zgadzała i nie będą robić żadnego problemu
 
 
 
mlody975



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 87
Skąd: myszków
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:42   

jutro ide na zlom to sie ich zapytam czy tak mozna bo oni chyba pozniej te czesci wyciagaja i sprzedaja ;/ a zlom to moga tylko skasowaca profile kupuje zaraz po wyplacie musze tylko oszacowac mniej wiecej ile tego trzeba kupic
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:44   

Na używanych częściach malucha to żaden interes w handlu ;) , Jak normalni ludzie to pójda na takie coś bez gadania, u mnie w okolicy pytałem w stacji demontażu pojazdów jak pytałem o takie manewry to bez problemu mówili ze się da ;)
 
 
 
mlody975



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 87
Skąd: myszków
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:58   

no to ok jutro ide po panewke na wal to sie zapytam moze jakas skrzynie dobra dorwe
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 15:01   

Jak byś wyciągnął skrzynie to napisz ile zapłaciłeś bo sam muszę poszukać drugiej na wymianę bo ta co mam teraz zaczyna sie powoli sypać
 
 
 
mlody975



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 87
Skąd: myszków
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 15:06   

na szrocie sie pytalem jak kupowalem lapy do wachaczy to mi powiedzial stówe za silnik i 50 za skrzynie tylko ze sobie moge wybrac i sprawdzic czy mi pasuje :D
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 15:25   

No czyli gdzieś po cenie złomu, u mnie w okolicy zaśpiewali 150 za silnik i 100 za skrzynię, poszedłem obejrzeć i podziękowałem, standardem są upalone w połowie półosie, i mocno sdekompletowany silnik z wieloma elementami pourywanymi, najcześciej rozpruta głowica, rozpruty gaźnik, urwana pompka paliwa, przerywacz, urwane całe bendiksy w rozrusznikach, jednym słowem tragedia, Silnik to chyba za pomoca 5 kilowego młota wyciagają
 
 
 
mlody975



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 87
Skąd: myszków
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 15:30   

no u mnie na zlomie to wszystko palnikiem wyciagają kiepy ;/ a na szrocie z kompletnego malucha mozna wyciagnac bo tam pracuje tylko jeden chlop i sobie powoli wszystko wyciaga tam sa same stare auta typu maluch trabant skarpetafavoritka kadet itp ale maluchow ma sporo
 
 
 
jajek 
...Elektronika...


Pomógł: 50 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 16:26   

To fajnie masz, u mnie jest nie du dobór 126p
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 16:46   

u mnie to samo tylko z wlasnych zapasów mozna wyzyc:/ nie mowie juz o szukaniu jakiejs czescie do starszych aut jak cos jest to kolosalne ceny:/

Kretyni chcieli by sie dorobic na starociach :|
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 25, 2008 17:33   

w Tarnowie na jednym złomie jest tak jak u was właśnie , silniki skrzynie łupią młotem byle by tylko oddzielić stal od aluminium , po za tym teraz złom poszedł w góre , i jest po 2 zł/kg , co sprawia że średnio zaczyna się opłacać , na drugim złomie rozbierają auta dokładnie , bez szwanku , silnik kompletny w cenie 100zł
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 19:26   

lepiej kupic calego malucha jak sie zjebie skrzynia czy cos a reszte sprzedajesz i zarabiasz na tym jeszcze 200 zł ;D :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax