Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Buggy SEAT 1,7 D.
Autor Wiadomość
Kujus
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 17, 2008 19:56   

Z tyłu robie wahacz trójkątny zawieszony na kulce z ciągnika , i reszte sam składam dziś wieczorem dam foty jak uda mi sie to złożyć
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 20:56   

czy silnik montowany na "sztywno" jest najlepszym rozwiazaniem ??
 
 
piotrek350


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 398
Skąd: Z TORU
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 22:22   

zdecydowanie NIE zobaczysz zaczna ci sie wszystkie sróbki odkrecac od wibracj u mnie przy silniku maluchowskim silnik jest na sprezynie a skrzynia na poduszkach a wibracje i tak sa takie ze sróbki sie odkrecaja musze wszystko kontrowac :roll:
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 22:50   

piotrek ... to masz albo sprezyne wyrypaną albo skrzynia bije o rame ...
 
 
 
piotrek350


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 398
Skąd: Z TORU
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 23:24   

srby przy silniku mi sie odkrecaja mocujace alternator czy obudowe filtru
 
 
Kujus
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 18, 2008 00:13   

Ja na silnik na sztywno nie narzekam , mam tak w ciągniku i tam mam silnik który ma potężne wibracje ( jeden gar ) i nic sie nie odkręca , Poza tym jak otwory masz dobrze powiercone , dajesz podkładki zwykłe i sprężynujące to nic sie nie powinno dziać. Prawie złożyłem zawieszenie jutro dokończę bo dziś skończyłem o 23 i nie ma już siły. Wrzuciłem doraźnie opony rolnicze 7.50x 13 na tył zanim kupie jakieś MT-ki. I powiedzcie mi czy rura 32 (1 1/4 ' ) wystarczy u mnie na klatkę ;> ???





Tak wygląda moje tylne zawieszenie

http://www.fotosik.pl

http://www.fotosik.pl

http://www.fotosik.pl
 
 
piotrek350


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 398
Skąd: Z TORU
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 13:55   

wow jaka zawiecha 8) pierwszy raz taka widze jak w qadzie , to buggy ma byc 1osobowe? bo mało mniejsca tam jest
 
 
Kujus
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 20, 2008 18:19   

Pięcio osobowe a nie jedno :P , A zawieszenie to masz racje że jest swego rodzaju nietypowe , ale doradził mi je specjalista od OFFRoadu że powinno być dobre. Teraz sie użeram z wyłączaniem sprzęgła ale powinno jakoś sie udać to w najbliższym czasie zrobić , tak szacuje że jazda próbna najpóżniej za tydzień a jak sie spręże to w poniedziełek może wtorek bedzie jeżdził :D
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 18:20   

Podoba mi sie sprzecicho, zawieszenie pierwsza klasa, tylko troche wąski wyszedł z tyłu, ale jako terenówka to super :D
 
 
 
Kujus
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 20, 2008 19:13   

To że za wąski bedzie to przewidziałem jak go zrobie to felgi obracam o 180* i mam wtedy szerokość 190 cm :D ale narazie tak nie robie bo z podwórka nie wyjade z tą szerokością :P Jak na tył kanape od L-200 wsadze to dopiero wąski sie bedzie wydawał
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 19:37   

No 190 cm to już jest porządna szerokość, wydaje sie dość wysoko zawieszony teraz. Kółeczka chcesz dać przód i tył takie same ? Te jodełki będa trochę lepiej śmigać w terenie niż MT 'ki ;) Chodź będa miały większa tendencję do zagrzebywania się po oś. Ja bym sostawił te na twoim miejscu, ewentualnie trochę szersze balony ale z rolniczym profilem, albo te i bliźniaki dołożyć.
 
 
 
Kujus
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 12:19   

Jak wam sie podoba moja kolumbryna:

http://www.fotosik.pl

Reszta zdjeć na blogu
 
 
Kluczownik 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 187
Skąd: Czarna B-cka
Wysłany: Sob Cze 28, 2008 15:29   

spoko nawet wygląda, ja myślę ze ten silnik do zabawy będzie sie nadawał fakt wolniej sie wkręca i ma mniej koni jak benz, ciut cięższy ale nadrobi to elastycznością pracy, i trwałością, nie raz w chłodnicy sie woda gotuje a jemu nic ;) no i co to paliwa to można sobie przeeksperymentować bo i na opałówce i roślinnym oleju pojedzie :] , a no i kopci co jest dla mnie najfajniejsze ;p
 
 
 
Kujus
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 17:02   

Uwież mi że wkreca sie lepiej jak maluch , pooglądaj uważnie filmy . Pierwsze wrażenia z jady to to że jest nie do zaduszenia ( da rady ruszyć z 3 ) a tak to puszczam momentalnie sprzegło na 1 i nawet nie zwolni z obrotów . No i to że jest długi robi to że fajni jest jak sie siedzi na srodku nie czuć za bardzo nierówności . No i jest zajebiście szybki jak bardzo to wam nie powiem bo bez hamulców to to by było samobójstwo . Teraz sie pobawie z klatką i innymi pierdołami :D
 
 
piotrek350


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 398
Skąd: Z TORU
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 18:18   

I co dalej ??? koniec budowy? moim zdaniem za duzy rozstaw osi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax