Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: pulsarus
Nie Cze 03, 2012 16:58
III Zlot buggy 2012
Autor Wiadomość
darek 



Pomógł: 6 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 878
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 22:24   

Pablo, na dakardrifcie jest fajnie, ale tylko dla ścigaczy
jak skończę projekt to planujemy zrobić dodatkową trasę offroad i wtedy będzie się to nadawać do zrobienia zlotu dla wszystkich
niestety w tym roku byłem zbytnio zajęty tworzeniem i nic nie zorganizowałem, ale na przyszły rok myślę, że uda się coś zorganizować
_________________
KANAŁ YOUTUBE
Album Picasa
 
 
 
lepski23 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 33
Skąd: kulice
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 22:38   

szkoda ze w lesie nie mozna jezdzic
_________________
lepski
 
 
 
macin 



Pomógł: 41 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2338
Skąd: wschód / południe
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 13:20   

coś temat zamiera...

rozmawiałem dzisiaj zupełnie przypadkiem z osobą która śmigała tu

http://wyprawyquadem.pl/p...ostromecka.html

to jest w Waszych okolicach więc nie powinno być chyba problemów z marudzeniem co do dalekiego dojazdu

https://maps.google.pl/maps?q=bydgoszcz&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47031386764ebd6f:0xe49ee48c4b65f30e,Bydgoszcz&gl=pl&ei=mKzET7P9G4qE-wbt5ISECg&oi=geocode_result&ved=0CCAQ8gEwAg

plusy:
- są pokoje, kuchnia, trawniki (więc pewnie i namioty da radę postawić), prysznic i wszystko dostępne bez przerwy
- mogą przyjechać nieletni z opiekunami

jest tor i widać że ktoś tam uprawia go, równa, jest trasa przeprawowa (widać na filmie) niestety nie znalazłem informacji o długości toru i toru przeprawowego

no i inne śmieszne atrakcje typu lot poduszkowcem (ja wolę buggy)

może ktoś z lokalnych osób miał by ochotę podzwonić i zapytać? to jest też mniej więcej centrum (lecz bardziej północ) ale według mnie zorganizowany jest tor bez porównania lepiej

jeśli nie będzie chętnego to sam chętnie zadzwonię i dowiem się co i jak z kosztami by było

co do wcześniejszych wypowiedzi, bardzo chętnie w stanisławce zorganizował bym coś, tym bardziej że da się dogadać bardzo dobre ceny (nie było by żadnego wpisowego, a tor na tydzień oddali by nam za same noclegi w pokojach, no i mogą przyjechać nieletni z opiekunami) jednak po majowym spocie widać że nie każdemu chce się tak daleko jechać mimo dobrego terenu no i w związku z tym że spot był bardzo niedawno... nie poruszałem tego tematu

Przemku, wydaje mi się że nie ma się co obrażać, jako potencjalny organizator mógłbyś próbować sprostać wymaganiom uczestników lub przynajmniej wyrazić swoją opinię co się da zrobić a czego się kategorycznie nie da i poinformować resztę forum, po to luki wydziergał to forum które teraz razem tworzymy, żeby w kupie do czegoś dojść i spędzić miło czas, co najmniej tak miło jak wieczory w Świeciu rok temu
_________________
"Work hard, Play hard"
Youtube + hosting zdjęć
 
 
 
lepski23 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 33
Skąd: kulice
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 20:45   

i co w koncu z tym zlotem bo narazie to tylko klutnie a chcial bym przyjechac pierwszy raz na taki zlot
_________________
lepski
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 21:42   

Myślałem że temat się rozwinie, niestety nie rozwinął, stąd podjąłem decyzję o nie organizowaniu zlotu w tym roku.

Dziwi mnie trochę fakt że nikt mi nic nie mówił po zlocie że coś nie pasowało, nawet na samym zlocie nikt nic nie wspomniał. Organizując zlot zawsze wychodziłem z założenia że to spotkanie by poznać się na żywo, pogadać, pooglądać maszyny, powymieniać spostrzeżenia i wspólnie pojeździć. No i chyba warunki takie zostały spełnione. Jeździć można było do woli, kto chciał korzystał. To tyle gwoli wyjaśniania.

Niech ktoś z was teraz podejmie się wysiłku, znajdzie fajne miejsce tak by wszyscy mieli po czym pojeździć Bo oczywiste się wydaje że moto nie wjedzie w błoto a i typowi offroadowcy nie będą mieli fanu jeżdźąc na czas i osiągając wyniki gorsze niż maluchy. Opracować plan i wrzucać propozycje.

Teren który wrzucił marcin wydaje mi się nawet spełniający te wymagania. Podjadę tam przy okazji i obadam teren.

Do nikogo nie czuję urazy ale jak już ktoś kiedyś powiedział pozostają mieszane uczucia.
 
 
 
lepski23 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 33
Skąd: kulice
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 21:47   

no i hu bombki strzelil i zlotu nie bedzie no chyba ze przemek zmieni zdanie
_________________
lepski
 
 
 
darek 



Pomógł: 6 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 878
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 22:02   

macin, hmm
masz dziwne podejście do tematu
macin napisał/a:
(nie było by żadnego wpisowego, a tor na tydzień oddali by nam za same noclegi w pokojach, no i mogą przyjechać nieletni z opiekunami)

mam nadzieję, że znalazłeś sponsora, który zapłaci za gadżety, prąd z którego będziemy korzystać np na polu namiotowym, no i pewnie gość, który prowadzi ten tor ma na czole KARITAS napisane i odda nam tor na tydzień za darmo, bo mu pokoje zajmiemy
za darmo umarło :)
masz podejście jakbyś myślał, że Przemek robi zloty dla zysku
wpisowe na byle gówniany rajd to 500 zł i startuje 40 załóg, więc przy budżecie 20 000 zł możesz sobie ponarzekać
na naszych zlotach jest parę naście maszyn po 130 zł
gospodarką nie rządzi Przemek tylko jego rodzina i też za free nie dadzą ci prądu miejsca, warsztatu itd itp
nagrody same się nie zrobią, gadżetów nikt nie załatwiał, tor offroad był wytyczony, bo kto ma widzieć gdzie chcą jeździć ścigacze
a czaski film był, bo jacy aktorzy taki film
mnie nie przeszkadzało, że Wam się nie chce i nie możecie się zorganizować, wsiadałem i zapierd.............
zamiast podziękować, że ktoś wam pod nos wszystko naszykował to marudzicie jak większość polaków
co niektórzy mają do Przemka 70-100 km
jakbym tyle miał to bym tydzień przed zlotem zajechał i pomógł coś zrobić, ale ..... lepiej pomarudzić przed następnym zlotem
TYLE ODE MNIE
_________________
KANAŁ YOUTUBE
Album Picasa
 
 
 
kolo0110 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 272
Skąd: Ketrzyn
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 22:33   

darek222, nie bylem jeszcze na zlocie ale popieram Twoje zdanie.Wszystko zwalone na glowe pulsarus, i z tego co czytam to tylko marudzenie a szkoda bo po filmikach widac ze fajny ma teren do jazdy.

Pewnie jak nie bedzie zlotu u pulsarus, to nie bedzie wcale ?


Nie bylem a sie wypowiadam ale dzazni mnie takie jechanie !
_________________
https://picasaweb.google.com/101764739310506246311/BuggyZProfili
 
 
 
Pablo 
aka barracuda88430



Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 312
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 22:38   

z pewnych rzeczy można zrezygnować np gadzety
oki fajne były :) ale nie po nie jechałem tylko pojeździć razem
mleko się wylało, nie ma co biadolić tyko dawać jakieś propozycje,nikt tu nie jest winny
ja dziś wysłałem maila do zasady :)
,dokładnie bednary koło gniezna maja tam centrum szkolenia kierowców , mają asfalt i tor off road jutro coś odpisze co napisali
jeszcze link z torami w całej Polsce może coś nam przypasuje
http://www.polskioffroad....oad.htm#kuj_pom
 
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 22:47   

ej no tak sie nie robi....
mi sie ogólnie podobało bo miejscówka i ekipa była idealna:) liczyłem że i tym razem bedzie taka możliwość.... bedzie mi przykro jeżeli przez pewne "marudzenia" niektórych osób niedojdzie do zlotu :(
 
 
 
rekinrw 



Wiek: 36
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 210
Skąd: RW /Mielec
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 08:30   

Miejscówka u Przemka jest naprawdę w porządku. Tor dla moto, off-road, i nawet tor z hopkami...
Trzeba tylko przygotować odpowiedni plan i realizować go punkt po punkcie. Jeśli komuś jakiś punkt nie odpowiada to nie musi brać udziału akurat w tym.

Każdy musi wiedzieć co, gdzie i o której godzinie.
 
 
 
macin 



Pomógł: 41 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2338
Skąd: wschód / południe
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 09:54   

darek222, wyjaśnię Ci po raz kolejny, pisząc się na imprezę organizowaną rok temu ( http://szayowozy.net/view...?t=2211&start=0 ) pisałem się na zorganizowaną imprezę z harmonogramem który był opisany przed zlotem, płaciłem jak każdy inny. Przyjechaliśmy i off był zorganizowany a moto nie, mimo że mapki dla obu typów maszyn były już gotowe, regulamin dla obu typu maszyn był już gotowy, jednak żadnych przygotowań trasy nie było, na dodatek teraz zlot miał być o jeden dzień krótszy co daje nam mniej jazdy, przyjazd w piątek, w sobotę ustawianie trasy i od południa jazda a w niedzielę zwijamy się, na to miałem czekać rok?

darek222, nie wiem dlaczego robisz ze mnie wrednego materialistę, jeśli Przemek by napisał że zorganizuje tor dla moto w większej cenie to myślę że każdy zgodził by się na to, dodatkowo gdyby kazała zapłacić za osobę która by nadzorowała całą imprezę - myślę że każdy by się na to zgodził.

czy darmo umarło? nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale jak zawsze - wszystko zależy prawdopodobnie od tego w jakim środowisku się obracamy i stąd nasuwają się różne wnioski.

pulsarus, http://szayowozy.net/viewtopic.php?t=2487 w tym temacie jest kilka opinii które coś jednak mówią, przed przeniesieniem wystarczyło przeczytać i napisać w nowym temacie "tak, w tym roku będzie harmonogram" lub "nie, nie dam rady sam, potrzebuję pomocy" i było by wszystko wyjaśnione

darek222 cytuję Ciebie:

Cytat:
Moja propozycja to ustalenie ścisłego programu z godzinami poszczególnych części zlotu.
O godzinie X część X i koniec.
W tym roku ten zlot moim zdaniem coś się nie kleił.
Jak będą wytyczone godziny "zajęć", obiadów, części dowolnej i końca dnia to chyba to wszystko będzie bardziej odpowiednie.


I nagle wczoraj okazuje się że to tylko ja narzekam i marudzę a chodzi mi dokładnie o to o czym napisałeś pół roku temu, o organizację której (jak sam Przemek napisał) nie podołał.

Mam nadzieję że udało mi się w końcu wyjaśnić swój przekaz.
_________________
"Work hard, Play hard"
Youtube + hosting zdjęć
 
 
 
Pablo 
aka barracuda88430



Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 312
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 12:28   

ciekawe miejsce
http://www.youtube.com/watch?v=2mDwkpcEIHY
 
 
 
Gabaryt 
UAZ UAZ



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 361
Skąd: inowrocław
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 12:43   

darek222 napisał/a:
macin, hmm
masz dziwne podejście do tematu
macin napisał/a:
(nie było by żadnego wpisowego, a tor na tydzień oddali by nam za same noclegi w pokojach, no i mogą przyjechać nieletni z opiekunami)

mam nadzieję, że znalazłeś sponsora, który zapłaci za gadżety, prąd z którego będziemy korzystać np na polu namiotowym, no i pewnie gość, który prowadzi ten tor ma na czole KARITAS napisane i odda nam tor na tydzień za darmo, bo mu pokoje zajmiemy
za darmo umarło :)
masz podejście jakbyś myślał, że Przemek robi zloty dla zysku
wpisowe na byle gówniany rajd to 500 zł i startuje 40 załóg, więc przy budżecie 20 000 zł możesz sobie ponarzekać
na naszych zlotach jest parę naście maszyn po 130 zł
gospodarką nie rządzi Przemek tylko jego rodzina i też za free nie dadzą ci prądu miejsca, warsztatu itd itp
nagrody same się nie zrobią, gadżetów nikt nie załatwiał, tor offroad był wytyczony, bo kto ma widzieć gdzie chcą jeździć ścigacze
a czaski film był, bo jacy aktorzy taki film
mnie nie przeszkadzało, że Wam się nie chce i nie możecie się zorganizować, wsiadałem i zapierd.............
zamiast podziękować, że ktoś wam pod nos wszystko naszykował to marudzicie jak większość polaków
co niektórzy mają do Przemka 70-100 km
jakbym tyle miał to bym tydzień przed zlotem zajechał i pomógł coś zrobić, ale ..... lepiej pomarudzić przed następnym zlotem
TYLE ODE MNIE


[ Dodano: Sro Maj 30, 2012 12:44 ]
popieram darka
 
 
 
rekinrw 



Wiek: 36
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 210
Skąd: RW /Mielec
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 15:34   

Nie o kasę się rozchodzi.

Za 130 zł Przemek i tak bardzo dużo nam zaproponował (saperki, nagrody, koszulki, druk formularzy, garaż do napraw, tory itd).

Ja również jestem wstanie dołożyć kolejne 100 zł za odpowiednie zgranie wszystkiego w czasie, przygotowanie tras itp...

Brakowało tylko naszego ogólnego zgrania i chęci działania wg jakiegokolwiek planu. Nikt nie wiedział co ma robić...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax