Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: pulsarus
Nie Cze 03, 2012 15:58
III Zlot buggy 2012
Autor Wiadomość
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 19:31   III Zlot buggy 2012

Pozwoliłem sobie usunąć dwa poprzednie tematy i tworzę nowy, ogólny na temat III ogólnopolskiego zlotu buggy.

Miejsce: województwo kujawsko-pomorskie, świecie nad Wisłą

Termin - 7 - 9 wrzesień
Nieoficjalnie można przybyć już 6 września

Czas operacyjny działań:

W piątek i rozbicie obozu, rozlokowanie w pokojach, oficjalne otwarcie zlotu. Wytyczenie i przygotowanie trasy dla moto i na koniec pojedziemy pewnie w las i skończymy dzień przy ognisku. Sobota to dzień pełen wrażeń i jazdy. W niedzielę z rana możemy pojeździć, zakatować maszyny, zakończenie zlotu i wyjazd do domów.


Nocleg

Do wynajęcia 6 pokoi - 2 pokoje 3 osobowe, jeden pokój 4 osobowy, jeden pokój 5 osobowy. (30 zł osoba/doba) wymagana pełna obsada ewentualnie -1
Domek letniskowy 1 pokój 4 osobowy, jeden pokój 2 osobowy. (25 zł osoba/doba) wymagana pełna obsada ewentualnie -1


Namiot na łące - 10/os/doba (w tym namiot)

Jedzenie we własnym zakresie - udostępnione pomieszczenie do pichcenia. Dla wszystkich dostępna toaleta, prysznic. Do sklepiku jest około 500 metrów, do biedronki około 1 km, stacja benzynowa około 1 km.

Składka na zlot 130 zł (chciałbym aby wszyscy opłacili do końca lipca)

W cenie składki są pamiątki i gadżety, dostęp do warsztatu przy ewentualnych naprawach a wiem że będą na pewno, przygotowanie całej imprezy, przygotowanie torów, skłądka na światła dla seby itp

Ilość miejsc ograniczona do 20 maszyn. Sugeruje również max 1-2 osoby towarzyszące.


Plan dnia i konkurencje chciałbym abyśmy ustalili wspólnie i w pełni świadomie, w taki sposób aby każdy był zadowolony.

Wrzucajcie propozycje a ja ostatecznie ułożę z tego cały plan zlotu.


I co najważniejsze - aby każdy przyjechał z maszyną gotową do jazdy. Żeby nie było gaźników do czyszczenia, oderwanych kół itp ;)

Jeszcze jedna ważna rzecz! Wymagam pełnoletności od uczestników.

Wstęp dla widzów oczywiście bezpłatny, wiek bez znaczenia.

Aktualna lista chętnych i ważne info zawsze będzie aktualne w pierwszym poście tego tematu.
 
 
 
dawid12mt2 
Pierwsze buggy! xD



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 586
Skąd: Kolbuszowa
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 19:54   

Jak przyjadę z tatą to będę mógł jeździć jako kierowca??
_________________
"Jest ch**owo, ale stabilnie!"
 
 
 
igraszek05 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 603
Skąd: Występy
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 21:37   

dawid12mt2, było wszystko opisane w którymś temacie,musisz poszukać :)
_________________
https://picasaweb.google.com/114629291126091902035/BuggyPomalowane

https://www.youtube.com/watch?v=3OVmlaZGSpU
 
 
 
macin 



Pomógł: 41 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2338
Skąd: wschód / południe
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 22:50   Re: III Zlot buggy 2012

Cytat:

W piątek ... Wytyczenie i przygotowanie trasy dla moto


Cytat:

Składka na zlot 130 zł (chciałbym aby wszyscy opłacili do końca lipca)

W cenie składki są ... dostęp do warsztatu przy ewentualnych naprawach a wiem że będą na pewno ..przygotowanie całej imprezy, przygotowanie torów


to jak w końcu jest? trasę będziemy robili sami czy będzie przygotowana ze składki? czy może materiały do zrobienia trasy będą ze składki? i do czego ten warsztat skoro mogą przyjechać tylko takie sprzęty które nie będą mogły mieć awarii ?

sporo mądrych pomysłów chłopaki mieli w temacie który wylądował w "odpadach komunistycznych" i można było z tego skleić jakąś całość, no ale nie jestem organizatorem...


Cytat:

I co najważniejsze - aby każdy przyjechał z maszyną gotową do jazdy. Żeby nie było gaźników do czyszczenia, oderwanych kół itp ;)


nie jestem pewien czy mój przód wytrzyma, na dodatek sprzęt jest nieumalowany, trochę zbyt rygorystyczny regulamin jak dla mnie, w najlepszym przypadku po 500 km jazdy i 5 km upalania będę musiał się spakować i wypad? tak jakoś niemiło to wygląda :/

Nadal nie wiem co z ubiegłoroczną zasadą "organizatorowi trzeba dać się przejechać swoją maszyną", czy w tym roku też obowiązuje?
_________________
"Work hard, Play hard"
Youtube + hosting zdjęć
 
 
 
darek 



Pomógł: 6 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 878
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 00:22   

macin, Tu nie chodzi o to, żeby przyjechać z maszyną, która przez cały czas zlotu nie będzie się psuła. Chodzi chyba o to, żeby zlot a dokładnie plan zlotu rozpocząć od jazdy i zabawy a nie od naprawiania maszyn. Potem i tak każdy słabszy odwiedzi warsztat i po to jest do niego dostęp.
Co do organizowania tras, w szczególności dla ścigaczy, to tak jak co roku robi się to wspólnie. Taśmy czy jakieś tam pierdółki są ze składek, ale trasy ustalamy wspólnie. Chyba o to nam chodzi ?
A generalnie jak zrobisz te 500km w czasie tego zlotu to będzie chyba jakiś rekord :) , bo chyba trudno tyle zrobić. A jak twój przód nie wytrzyma to ci go Szymon naprawi :) i fajnie, że będzie miał gdzie i czym :)
Trochę nie miło na to patrzysz.

A poza tym po to są plany i ten temat, żeby ustalić WSPÓLNIE np plan zlotu
_________________
KANAŁ YOUTUBE
Album Picasa
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 07:15   

Marcin - skąd to oburzenie ? Co roku wspólnie była wytyczana trasa dla moto. Jak bym miał sprzęt na moto gotowy to bym się sam przejechał, i wyznaczył trasę. W zeszłym roku wszyscy narzekali że są bruzdy i nierówne pole to teraz chce aby było to zrobione w piątek co jeszcze zdążę przegrabić trasę traktorem.

Druga sprawa odnośnie dopracowania i przeglądu maszyn to jak słusznie darek napisał żeby przyjazd nie zaczynał się od regulacji, tylko od zabawy jeżdżeniem, jak się popsuje to się naprawi - po to jest warsztat. Przypomnij sobie ile było grzebania w zeszłym roku.


Poprzednie tematy są cały czas tylko że w koszu, wywaliłem je tam żeby nie było chaosu, tylko jeden czysty i przejrzysty temat.


Tą zasadę o daniu się przejechać organizatorowi to ty tak na serio ? Kto chce to da się przejechać, jak nie to nie. Mojego malucha szymon katował przez cały zlot i nie jest mi źle z tego powodu. Dałeś mi się przejechać cudą i jestem ci z tego powodu wdzięczy bo teraz sam buduje.


I powtarzam jeszcze raz. Zlot jest dobrowolny i jest to tylko propozycja. Jak ktoś zorganizuje coś lepszego, zapewni lepsze warunki, podejmie się organizacji to chwała mu za to i jedziemy tam gdzie lepiej.
Ostatnio zmieniony przez pulsarus Sob Maj 26, 2012 07:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dawid12mt2 
Pierwsze buggy! xD



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 586
Skąd: Kolbuszowa
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 07:24   

igraszek05 napisał/a:
dawid12mt2, było wszystko opisane w którymś temacie,musisz poszukać


yyy... szukałem, ale nic się takiego nie dopatrzyłem;(

pulsarus, to jak mógłbym startować jako kierowca, pod opieka taty??
_________________
"Jest ch**owo, ale stabilnie!"
 
 
 
macin 



Pomógł: 41 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2338
Skąd: wschód / południe
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 08:19   

może mam za duże wymagania? wydawało mi się, że organizator organizuje imprezę

pulsarus, rok temu rozmawialiśmy że nikomu nie daję jeździć, ale na zlocie twierdziłeś że Ci obiecałem ... tak, wziąłem to na serio :zzz:
_________________
"Work hard, Play hard"
Youtube + hosting zdjęć
 
 
 
PepsiBoss 
Zlotowa Gwiazda


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 600
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 15:37   

Może i marcin ma troche racji z tym robieniem toru.... Każdy przyjeżdzający na zlot (nie mowie do konca o sobie bo ja mam najbliżej) Myslał ze płaci za "organizacje zlotu" czyli przyjeżdzam .... Tam jest tor...I wiem co o jakiej godzinie bedzie sie dziać...A w zeszłym roku wygladało to jak wygladało.... "Tu macie taśme...Tam macie pole...Idźcie sobie zrobcie jak chcecie pojeździć...."
Ani nie było nikogo kto pełną gębą był by wyznaczony do tego (sebusk miał sie tym zając...Ale jakoś profitów z tego nie miał...Wiec podchodził bym do tego tak samo jak on..>Czyli na luzie) i tak naprawde nikt nie wiedział co, gdzie kiedy i o której bedzie sie działo... Sam wyjazd na tor (na góre)z łąki trwał chyba z 40min ... Bo nikt nie wiedział co robić...

"Jedziemy czy nie? "
"A przemek gdzie jest ? "
"Nie wiem...Chyba w garazu"
"No to czekajmy na niego"

I tak 40min niewiedzy...

Wiec moja propozycja to tak jak zauważyłes przemek... Pierw uzgodnic na forum jak miała by wygladac trasa...Ale przygotowac ja na zlot...Dodatkowo nająć kogoś kto bedzie sie tym zajmował ..I bedzie mu sie chciało tego pilnować...(bedzie po cześci organizatorem..Wiec też powinien miec ulgi z tego powodu)
Zauważ ze Marcin mimo iż zapłacił składke to potem marnował swoje paliwo w Jeepie zeby zwozić pęki słomy z pola i układać trase.... Może to nic nadzywczajnego...Ale jechac przez kawałek polski i jeszcze robić sobie tor jak chcesz pojeździć to takie hmmmm niesmaczne

Z całym szacunkiem Przemek jeśli moj post w jakims stopniu cie "obraża" ..Nie o to mi w tym chodzi..Chce tylko zauważyć widziane wg mnie "słabe ogniwa" zeszłorocznej organizacji tak aby nie powtórzyło sie to w tym roku i kazdy był zadowolony...Może ktos powie ze mam racje...Moze ktos zaprzeczy...Ja tak to widziałem....

GDYBYM DOSTAŁ BANA ZA TEGO POSTA TO NIECH RYK SILNIKA BEDZIE Z WAMI :)
 
 
 
Pablo 
aka barracuda88430



Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 312
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 17:29   

trochę więcej konkretów ,
proponował bym zwolnić z opłaty jednego z uczestników niech pomoże Przemkowi z tym torem
słyszałem o zrobieniu sygnalizacji i czegoś do mierzenia czasu co z tym?wydaje mi się że to powinno działać już w sobotę od samego rana
zeszły rok to porażka dla mnie, jechałem na wariata żeby być w sobotę rano bo chłopaki już na pewno śmigają a tu przyszło mi spać w busie do po południa :(

trasa powinna byc przygotowana przyjeżdżam i śmigam do woli
przygotowanie trasy też widział bym inaczej nie tylko paliki, ale jakaś brona no i włóka żeby w mirę profesjonalnie to było
ciągnik powinien stac na polu i w razie potrzeby równać

problem jeszcze mały z tkzw. klimatem był
wszyscy poustawiali się sznurkiem na biwaku i jakoś nie pasowało mi to :)
może ustawmy sie w jakimś kole ?

może za wcześnie na liczenie chętnych ale jakoś tłoku w tym roku nie widzę,więc trzeba coś zmienić bo ta impreza już ma konkurencję myślę tu o macinie, gośc jest konkretny i chyba lubi się pościgać
gdybym miał jeszcze raz budować buggy to zbudował bym szajowóz h.j z osiągami jak nie ma z kim i gdzie pojeździć :(
 
 
 
Gabaryt 
UAZ UAZ



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 361
Skąd: inowrocław
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 17:59   

Nikogo nie obrażanm zeszły rok to czeski film........................
 
 
 
darek 



Pomógł: 6 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 878
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 15:23   

Panowie
To jest tylko propozycja
Jeśli ktoś ma inną to powinna się jak najszybciej pojawić w tym temacie. Wtedy zrobimy porównanie i głosowanie i dalej będziemy organizować :)
Czekamy na chętnych organizatorów :)
_________________
KANAŁ YOUTUBE
Album Picasa
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 16:29   

darek222 napisał/a:
Jeśli ktoś ma inną to powinna się jak najszybciej pojawić w tym temacie.


dopiero była propozycja majówki na torze z prawdziwego zdarzenia, to jakoś ludzie olali więc jakoś nie widzę sensu proponować innej lokalizacji...

ja na dzień dzisiejszy nie wiem czy się pojawię w Świeciu.

niestety koszt który muszę na to wydać jest nie adekwatny do zabawy :(

dla mnie wydać 800-1000zł za 3 dni w tym 20h spędzi w podroży żeby pojeździć po polu i trochę w błocie to kicha...

(może wygram w totka miedzy czasie to będę na pewno :hihi: :hihi: )
_________________

 
 
rekinrw 



Wiek: 36
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 210
Skąd: RW /Mielec
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 17:11   

Ja również raczej nie pojawię się na zlocie.

Koszty które musiałbym ponieść z racji odległości są podobne jak u Lukiego a poprzednia impreza nie była warta wydanych pieniędzy.

Myślę że dużo lepszą alternatywą byłby tor po którym śmigali Luki i Macin przy okazji weekendu majowego. Dziwi mnie tak małe zainteresowanie tym spotem ... (sam nie mogłem z powodów rodzinnych).
 
 
 
Pablo 
aka barracuda88430



Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 312
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 18:51   

mi organizacja u Przemka lepiej pasuje bo bliżej ,wiadomo ,ale trzeba też pamiętać o chłopakach którzy któryś raz będą musieli jechać przez pół kraju .
więc proponuje organizować naprzemiennie północ -południe
mi osobiście bardzo się podoba ten dakar fajny długi tor tylko czy do organizacji się ktoś znajdzie?
tylko nie wiem czy błotko tam jest?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax