Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam problem:(Proszę pomóżcie
Autor Wiadomość
jas666
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 16:44   Mam problem:(Proszę pomóżcie

Mam problem gdyż na kolanku który się łączy pomiędzy silnikiem a kolankiem wydechowym są 2 śruby która jedna mi zerwała mi gwint w silniku a druga mi pękła i zostało w gwincie silnika??I co sądzicie o tym ??Ja myślę żeby powiększyć otwór i dać kolanko łączące sie z silnikiem na większą śróbę??
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 16:54   

najstarsi górale już tak robili , w maluszku to jedyna rada jak wyrwie gwint ,
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 18:36   

Można jeszcze próbować rozwiercić i wykrętakiem do zerwanych śrub próbować wykręcić ale nikłe szanse na to.
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 19:19   

nawetjesli rozwierci i nagwintuje togwint bedzie slaby :/ wiekszosc to powidszana M10
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 19:19   

Małe szanse, gwinty są już przegrzane i nie da rady. Albo rozwiercaj albo wymieniaj główkę
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 20:50   

ja rozwiercalem na M10 i u siebie i u kumpla. ja nawet na m10 zrobilem srobki od tych opasek tlumika bo mi sie kiedys caly oderwal;P
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 00:19   

jas666 ... jezeli ci wyrwalo to pewnie sie ich chyciles i wykrecales :0 pamietaj to jest jednorazowe !! gwint jest spieczony z aluminium i jak go ruszysz to kicha... Najlepiej to wstawic za wczasu szpilki... Ale ty masz pare opcji : pierwsza to taka ze tam gdzie ci obrobilo gwint wkecasz najdluzsza srube na kleju do metali i daje głowe ze wytrzyma :) robilem juz tak duzo razy.. a do urwanej szpilki dospawujesz nakretke bądz jezeli sróbka jest urwana głeboej to dospawaj srubke jak ostygnie to wykrecaj delikatnie :) jak wykrecisz to tez wkrec dłuzszą szpilke :) 3 opcja dorobic na tokarce szpilke z jednej strony z gwqintem M8 a druga połowa to gwint M10 i w głowicy gwintujesz na M10 i wkrecasz taką wlasnei szpileczke :) 4 opcja to juz ostatecznosc ,jezeli otwór ma rozbity jak tralala to kupujesz dybel do betonu i jego wkrecasz w głowice i sciskasz kolanko trzyma jak diabli .... Moja rada to narazie zastosowac Opcje 1 ... ;)
 
 
 
doktor_lubicz
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 28, 2008 00:28   

Otwor w tym kolanku jest na wylot. A miedzy zebrami glowicy a wewnterzna scianka kolanka jest troche miejsca. Wstaw od tylu nakretke i po sprawie.
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 15:43   

mozesz wstawic nakretke ale musisz sciągnąc blache z termostatem jezeli ją masz zeby sie tam dostac :) Nakretke przyspawaj do jakiegoś gwożdzika i musisz ją zeszlifować zeby sie zmiescila ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax