Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
buggy& windsurfing
Autor Wiadomość
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 17:01   

pulsarus - a próbowales przyt wiekszej predkosci na asfalcie ??
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 17:54   

Nie miałem okazji w ogóle jeździć jeszcze po asfalcie więc nie wiem, ale po kilku uderzeniach w drzewo jest ok, więc wydaje mi się że na asfalcie przy większych prędkościach też powinno być ok.
 
 
 
morte36
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 26, 2008 17:58   

boże o co wy się sprzeczacie wiadomo że na bank takie koła mają bicia ale kwastia czy te bicia są mocne czy słabe czy spowodują szybsze zużycie części czy nie bo nawet wasze pojedyńcze koła mają bicia nic na świecie nie jest idealne nie równo odlany bieżnik nie równa zjechamy bieżnik guzy na oponie krzywe felgi, źle wyważone itd. Pytanie czy warto robić coś takiego dla wrażeń z jazdy bo wygląda fajnie.
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 18:12   

Warto



A ja niedługo będę testował jazdę na takich :P









Jedna już wrzucona na felgę 13 of fiaciora, druga wymaga naprawy bo jest trochę pęknięta.
 
 
 
morte36
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 26, 2008 18:14   

hehehe i zaraz ci napiszą że te mają zajebiste bicie i nie są przeznaczone do jazdy szybkiej a pozatym że stracisz na mocy hehehehehe ale co tam liczą się tylko nowe doświadczenia.
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 19:49   

oj ciezko bedzie na takich ruszyc;P ale jak sie bulnie to i ze 150 km/h spokojnie pyknie;p do takich odonek to trzeba by zwolnice zrobic aw szayo;P
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 19:52   

http://www.youtube.com/watch?v=x4YXBc3jm9s



Na filmiku mają takie same oponki z tyłu i jakoś sie bujają ;) a silniki też z malari
 
 
 
Mart



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 116
Skąd: Kamieniec Wr
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 19:57   

z takimi jodełkami to każde bagno objedziesz- ciekaw jestem jak one się spiszą w buggy, w jakimś większym błocku-

mógłbyś podać średnicę zewnętrzną tych opon?

pozdr
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 26, 2008 20:23   

pozostaje mi się tylko cieszyć radością mortego - hehe



jak Ci opony biją, to przy 70 - 80 strach jechać asfaltem , teraz mam druty pęknięte w oponie to wiem czym to pachnie
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 21:02   

Mogę zmierzyć je z zewnątrz, dla porównania teraz mogę dać fotki przy kółeczkach od malucha









A tu przy felce 13 calowej z oponą od samochodu



 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 21:36   

pulsarus jednak wychaczyłeś te oponki :) ile dałeś ? nie masz pod ręką jezszce takich ?? od czego one mogą byc ;>?
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 22:01   

i wielazanie dales :)
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 22:15   

Znalazłem je na złomie, to dość duży złomowiec z możliwością kasacji pojazdów, trochę ciekawych rzeczy by stamtąd wytargał ;) Byłem tam wczoraj i wygrzebałem sobie jedną oponkę a jako że była z felgą taką masywna rolnicza skręcaną na śruby ugadałem się z kierownikiem że przyjadę dziś, dziś przyjechałem rozkręciłem na miejscu szybko oponkę i zacząłem się rozglądać i o dziwo wygrzebałem spod stosu opon druga :D , niestety trochę rozerwaną ale bez zastanowienia rozkręciłem z niej felgę i poszedłem do kierownika rozliczyć się. Wczoraj mi gadał że dam z 15 zeta i mogę brać, ale pokazałem mu drugą i zamarudziłem że rozerwana to powiedział 20 i "bendzim kwita". No i za 20 zł mam 2 oponki z czego jedna do reperacji.



tu widać szramę, albo to podkleję od spodu jakąś gumą albo zszyje drutem i dodatkowo podkleję. Myślę że do buggy gdzie nacisk na jedną oponę z tyłu to max z 100 - 130 kilo to powinno wytrzymać bez problemu. Chyba że coś poradzicie na to.





A zlomowiec będę jeszcze odwiedzał za jakimiś ciekawymi oponami to jakbym coś znalazł to mogę się podzielić zdobyczami.



A od czego one są to do końca nie wiem i nikt kogo pytałem do końca nie był pewny ale strzały są na traktorek dzik bądź były też kiedyś takie kosiarki z przodu listwa, na 2 kołach i z tyłu rączki do trzymania
 
 
 
sylwek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 26, 2008 22:38   

takie oponki też siewniki niektóre miały , a kosiarki miałe większe oponki rozmiar 16cali
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 23:08   

ja w idzilaem na chinskim ciagniku ogrodniczym takim 15KM na przedzie takie same ale na fele 12" ale nizdazylem sie zapytac czy niemaja takich nowek i za ile.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax