Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam firmy zajmującej się budową buggy
Autor Wiadomość
Wielki Szu 


Wiek: 96
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 09:17   Szukam firmy zajmującej się budową buggy

Witam.
Jak w temacie.
Chciałbym zlecić budowę buggy profesjonalnej firmie z woj.lubelskiego lub mazowieckiego.
Która jest godna polecenia ?
Proszę o namiary.
Pozdrawiam.
 
 
 
mlody11132


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 119
Skąd: slaskie
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 09:29   

jest wogóle taka firma??nie lepiej znalesc kogos na forum kto ma checi i miejsce i chce cos przyrobic?z tego co wiem to duzo osób ma papier spawacza i buggy wygladaja jak kupione.
 
 
 
Wielki Szu 


Wiek: 96
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 09:43   

Napisałem "firmę" ponieważ chodzi mi o kogoś kto będzie ogarniał temat profesjonalnie. Może być ktoś z forum jak najbardziej. Tylko kto?
 
 
 
szatri 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 192
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 10:07   

Piszesz ze chcesz profesjonalnie, może ta firma by się podjęła Twojego wyzwania:
http://www.orlus.pl/
Cena też może być "profesjonalna"
Tu wcześniejsze projekty:
http://www.moto.gda.pl/in...owany&Itemid=69
_________________
Więcej fotek jak zawsze na

 
 
 
Wielki Szu 


Wiek: 96
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 10:25   

Chodzi mi o 2 osobowe Buggy z silnikiem Honda 1.5 moc.ok. 100KM.
Szukam osoby która przerabia (ła) podobne tematy, a nie o kogoś kto się będzie na mnie uczył. Nie musi to być markowa firma ponieważ budżet jest ograniczony i nie jest zbyt wysoki. Na początek chcę samą konstrukcję, później resztę. Silnik , skrzynię itp. ja zorganizuję ze swojej strony.
 
 
 
tom1988p 
Zbieracz informacji.


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 91
Skąd: LHR
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 10:57   

A daleko masz do rejowca?
Podejrzewam że forumowicz kaszi, mógłby wykonać. W sumie to konstruktor "handlarz" :P
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 11:08   

licz sie z tym ze trzeba zaplacic kilka tysiecy za takie zlecenie....
Jak liczysz ze kupisz za 2tys to zapomnij...
Budzet od 4 do 10 tys :]
_________________

 
 
Wielki Szu 


Wiek: 96
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 11:14   

luki napisał/a:
licz sie z tym ze trzeba zaplacic kilka tysiecy za takie zlecenie....
Jak liczysz ze kupisz za 2tys to zapomnij...
Budzet od 4 do 10 tys :]



I taki zakładam.
 
 
 
lisekdt 


Wiek: 30
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 259
Skąd: Iłowa
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 22:18   

Wielki Szu napisał/a:
luki napisał/a:
licz sie z tym ze trzeba zaplacic kilka tysiecy za takie zlecenie....
Jak liczysz ze kupisz za 2tys to zapomnij...
Budzet od 4 do 10 tys :]



I taki zakładam.

z tym że 4k to silnik od 126p mówimy o robionym na zamówienie buggy a z sinikiem hondy to te 10 patoli lekko możesz szykować
 
 
 
tomasz26 


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 12
Skąd: Pułtusk
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 23:18   

Mam ten sam problem potrzebuje kogoś kto mi zrobi ramę, ale solidnie i dokładnie. Rama pod silnik od 126p jestem z centrum ,nic ciekawego nie mogłem znaleźć, aż wczoraj wpadłem na to
http://www.s-machine.cba.pl/
polecacie?? ktoś kupował?? proszę o rzetelne odpowiedzi
 
 
 
Sruba 
aka swibon



Wiek: 35
Dołączył: 09 Cze 2011
Posty: 697
Skąd: Nowa wies
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 09:39   

Tu Wam nikt zadnej firmy budujacej buggy na zamowienie nie poleci!
_________________
https://picasaweb.google.com/108123604523046134855
 
 
 
Sebusk 
Flinston



Pomógł: 29 razy
Wiek: 37
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2773
Skąd: Sępolno Wielkie
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 12:27   

tomasz26, no on coś tam klepie jak widać choć znający temat widzą że on to robi dla kasy i nie przykłada się do elementów ważnych wręcz oczywistych...

Możesz spróbować choć na pewno będzie coś do poprawki.
_________________
SR 2 CBR 1100 XX
Piranha RF 900 RR
Ostatnio zmieniony przez Sebusk Czw Sie 18, 2011 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 672
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 12:28   

znam kolesia który robi buggy na zamówienie...... Kiedyś z nim gadałem to za profesionalnie zbudowane buggy trzeba około 15 tys wydać i to taka minimalna wersja..... Ludzie jak robią u niego to zostawiają po 20-25 tys...... On sam miał kiedyś buggy na silniku od cbr1000rr i maszyna wyglądała jak z fabryki.....ale w nią wsadził ponad 30tys..... Koleś robi na tyle dobrze że nie potrzebuje żadnej reklamy ani strony internetowej bo ludzie sami przychodzą do niego i bierze tylko zamówienia w których budżet na nieograniczony.... Tylko że koleś niedawno przeniósł warsztat do niemiec i teraz robi za euro.... Za profesionalne wykonanie buggy będziesz musiał kilka tys wydać plus materiały..... Jak masz kase to nic nie stoi na przeszkodzie.... Tylko nie rozumiem dlaczego szukasz tylko w dwóch województwach bo jeżeli masz kase to jaki problem zorganizować transport?

Ja nie twierdze że nie da rady zrobić buggy za 10tys zł....... Ale profesionalnie to rozumiem że na wszystkie spawy, łączenia, mechanizmy dostajesz atest i gwarancje że po 3miesiącach nic Ci się nie rozleci.....
 
 
 
macin 



Pomógł: 41 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2338
Skąd: wschód / południe
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 13:38   

Zuh napisał/a:
znam kolesia który robi buggy na zamówienie...... Kiedyś z nim gadałem to za profesionalnie zbudowane buggy trzeba około 15 tys wydać i to taka minimalna wersja..... Ludzie jak robią u niego to zostawiają po 20-25 tys...... On sam miał kiedyś buggy na silniku od cbr1000rr i maszyna wyglądała jak z fabryki.....ale w nią wsadził ponad 30tys..... Koleś robi na tyle dobrze że nie potrzebuje żadnej reklamy ani strony internetowej bo ludzie sami przychodzą do niego i bierze tylko zamówienia w których budżet na nieograniczony.... Tylko że koleś niedawno przeniósł warsztat do niemiec i teraz robi za euro.... Za profesionalne wykonanie buggy będziesz musiał kilka tys wydać plus materiały..... Jak masz kase to nic nie stoi na przeszkodzie.... Tylko nie rozumiem dlaczego szukasz tylko w dwóch województwach bo jeżeli masz kase to jaki problem zorganizować transport?

Ja nie twierdze że nie da rady zrobić buggy za 10tys zł....... Ale profesionalnie to rozumiem że na wszystkie spawy, łączenia, mechanizmy dostajesz atest i gwarancje że po 3miesiącach nic Ci się nie rozleci.....


15 to po kosztach, topowo? silnik z osprzętem 4, oponki z felgami 2, amortyzatory 3, fotel, pasy, kierownica 1.5, teraz dodaj półosie, łożyska, śrubki, przewody, chłodnice, maglownice, kable i masz dodatkowe 3-4

czyli cena samych części dzisiaj które są powiedzmy "topowe" to jakieś 12
do tego jeszcze rury, laser, drut, wyjdzie ze 13-14

no i kwestia teraz pracy tego co to zrobi, podocina, powygina, pospawa, złoży, umaluje i odda, ja bym za 15 nie oddał :D za 12.000 AUD sobie sprowadzisz od EDGE + wysyłka i takie tam, oni na bank robią pro
 
 
 
tomasz26 


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 12
Skąd: Pułtusk
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 23:18   

Qrcze to mam problem, bo chciałbym qpić ramę jednak a nie wiem skąd. Jak mam już wydawać kasę to chcę to zrobić z głową i żeby wszystko bangla. Jeżeli chodzi o mnie to intersuje mnie prosta solidna rama na malucha jedno- a najlepej dwuosobowa. Jak mam jechać pół Polski po ramę do poprawek to lipa trochę
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax