Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
JP JP JP JP JP JP JP JP JP Je***e Psy !!!
Autor Wiadomość
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 22:38   JP JP JP JP JP JP JP JP JP Je***e Psy !!!

Dzisiaj jadąc z terenu do domu będąc dokładnie 2m od swojej posesji nadybała mnie psiarnia (zajechali mi psy drogę) pech trafił ze to była drogówka rejonowa :x :x ... wiec wiem jak wygląda nielegalna jazda szayowozem :) Postępowanie podobnie jak w przypadku samochodu ... Na wstępie mandacik prawidłowo jest 500 zł ja dostałem tylko 100 zł ...... Tradycyjnie Alkomacik :evil: dobrze ze chociaż bylem trzeźwy :) W pewnym stopniu uratowało mnie prawko ... zwracają na nie uwagę no i na pełnoletność :) Pojazd bez ubezpieczenia wiec na lawetę 200 zł :evil: :evil: ... A jakie demonstracje robili jak mnie sciągali .. połowa wioski sie zleciała bo mieszkam przy drodze powiatowej stanęli na środku drogi zatrzymali ruch włączyli koguty ... lawetą wycofał i za dupe szaye ... Oni sdą smieszni zeby takie cos na lawetę brać.... Porobili parę fotek , na protokole napisali ze pojazd marki "SAM" z licznymi śladami błotaaa :lol: hahaha..... Nie wiem jak sie potoczy sprawa z OC jutro jadę na psiarnie :) Więc uwaga koledzy bo z k****mi przeje***e... :)
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 23:01   

Gorszego pecha chyba nie mogłeś mieć :( , rozumiem że zatrzymali Cię na ulicy.
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 23:40   

nie na ulicy dokladnie na rowie przez który przejezdzam nie dalej niz 2 metry od mojego ogrodzenia ... To była nauczka ;)
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 27, 2008 14:37   

nom peszek niestety :( kurde szkoda , ludzie papajami beż hamulców czy świateł jeżdżą i nikt się nie rzuca a tu ..... .



ale odzyskasz sprzęt , prawda ?



( wiem że soczyste ku*wa ciśnie się na usta , ale może zmieńcie tytuł , kogoś może razić )
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 27, 2008 16:39   

Zazdrość ludzka nie zna granic, może ktoś pokapował i Cię wsypał. Życzę najmniejszych opłat... Najgorsze to że będą po wsi gadać :(
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 20:06   

Panowie Cała wioska juz wcxzoraj wiedziala .. bojcory!! kablowały że zesmy jezdzili po stawie!! Dzisiaj byłem na psiarni i znajomy policjant za tym chodził ... Wiec : nie mają prawa wydać pojazdu bez pokwitowania OC ...wiec musiałem zapłacic OC na pojazdy wolnobierzne marki "SAM" jedyne 50 zł ... dopisane do polisy ubezpieczenia buidynków rolniczych .... Z tym kwitem na psiarnie oni wypisali pozwolenie na odbiór pojazdu i z tym na Parking policyjny na parkingu 230 zł za cholowanie (za każdą dobe 12 zł ) ... Pojechałem własną lawetą ... zanim wjechalem na lawete 2 kułeczka na parkingu i do domciu :) cały dzień jazdy za tym i mnóstwo papierów... Sprawa kary za brak OC jest w toku i papiery pójdą dopiero do warszawy wiec pare miesięcy ... Kara za brak OC w takim pojezdzie 100 Euro ...
 
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 21:40   

no i tu wlasnie wroce do tematu legalnego szayo, pisalem ze za brak oc jest ok 3500.

i oczywiscie zaplacic trzeba bedzie!!! ale teraz mozesz jezdzic bo masz oc na legalu;P, w pszyszlym tygodniu calkowicie zakanczam sprawe z legalizacja;P i jazda;P
 
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 27, 2008 22:27   

Przecież 3,5k mu nie wlepią, to było by śmieszne, wolałbym już sprzęta oddać i niech się walą.
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 23:03   

wiecie co oni mi moga ?? .... zrobic :) :) Gadałem z policjantem i mówil ze za brak OC przy samochodzie z tablicami rejestracyjnymi kara wynosiła 3 500 zł a na pojazdy typu "SAM " , "Wolnobierzne" 100 Euro ... sam mi tak powiedzial i ze to chwile potrwa... pozatym ja sie ucze nie pracuje , jestem pełnoletni wiec ponopsze odpowiedzialnosc sam za siebie , z rodziców nic nie mogą sciągnąc ...



fppmen : mówisz ze moge sie poruszać po drogach publicznych ?? ale pzreciez pojazd nie ma dowodu rejestracyjnego ani nr nadwozia więc .... Chyba ze chodzi ci o poruszanie sie jako pojazdem wolnobierznym z zamontowanym trójkoątem ?? Czy aby nie musze mieć nr ramy ??
 
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 20:47   

mowie o pojezdzi ewolnobierzym

ja tak bede jezdzil;P tylko numery mam a ty niemasz i tu moze byc problem.

Co do tej kary to niewiem ale rozmawialem z policjantem i on mowil ze brak oc to brak oc bez znaczenia czym jedziesz. mam nadzieje ze sie myle w tej kwestii.
 
 
 
arielsik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 19:09   

dupnie:P:P:P
 
 
refresh
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 22, 2008 00:08   

Maurycy ja na twoim miejscu bym zrobil tak jak ja: jade sobie spokojnie bo jakies 40-50km.h wiejska dziurawa droga i slysze syrene , patrze w tyl pieski, ktos juz dal znac, redukcja i pizda :D w pierwsza lepsza lesna droga ,zreszta bardzo dobze mi znane, do garazu znajomego i moga mnie szukac ;] ,ale z konfidentami trzeba krotko.
 
 
jajek 
...Elektronika...


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3312
Skąd: Sławno k. Opoczna
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 00:21   

no dobra, tylko, nie zawsze policja włącza sygnał, wiec mogą z zaskoczenia złapać, a w dodatku samochody policyjne też są przystosowane do terenu.
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 00:46   

refresh Tylko cię postraszyli, jak by chcieli cię złapać to już byś miał niezły mandacik albo postępowanie sądowe, ewentualnie jak młody jesteś to starzy by odpowiadali za ciebie



Życie to nie film, jak będą chcieli to znajdą
 
 
 
refresh
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 22, 2008 14:13   

mysle ze nie chcieli mnie nastraszyc bo probowwali za mna wjechac ale sie zakopali :D

postepowanie sadowe, bo ucieczka nie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax