Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brać sięza tego buggy czy nie
Autor Wiadomość
jajek92
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 20:30   Brać sięza tego buggy czy nie

http://www.wrzuta.pl/film...maluch_recer_go



Właśnie niedawno kupiłem se maluszka wyrejestrowanego dziś go troszkę wybebeszyłem

http://obrazki.elektroda.net/30_1203098532.jpg

http://obrazki.elektroda.net/35_1203098576.jpg

http://obrazki.elektroda.net/20_1203098616.jpg

dziś wsiadłem do niego i pojechałem

http://www.wrzuta.pl/film...maluch_recer_go



powiem że świetnie się nim jeździ i tak się zastanawiam czy odpuścić sobie narazie i zacząć go rozbierać kompletnie dopiero w lato czy brać się obrazu teraz za niego a narazie jeździć jak jest



//Przeniesiony
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 23:33   

Matko boska gdzies takie próchno kupil :| ale zakwit o jeju :P Ale silniczek widze ładnie pracuje :)
 
 
 
jajek92
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 23:43   

Tylko karoseria jest <cenzor> bo stał na dworze i tylko tyle wszystko chodzi dobre bieżniki silnik działa ślicznie, jeździ z pisku jeżeli chodzi o silnik dokładniej to koleś wymieniał ok 2000r olej i jeszcze nie ma oleju na min. Dałem za niego 200zł jest wyrejestrowany, czyli sprawy papierkowe mam z głowy
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 23:46   

jezu no przecież nikt ci nie doradzi co masz zrobić , to twoja sprawa czy budujesz czy nie
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 11:47   

Pytanie jest co najmniej genialne. Pomyśl czy buggy jest Ci potrzebne czy nie

Tak nawiasem to mam genialny pomysł. Sprzedaj mi tego maluszka, daję 210zł, zarobisz na tym.

Pozdro
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 11:54   

Wyciąg silnik a z resztą jedz na złom :) budowe buggy sobie odpuść hehe :P :P :)
 
 
 
maciekkrk
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 12:12   

No pytanie dobre. Zrób sobie rat roda.
 
 
jajek92
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 16:46   

Na sprzedaż go nie dam, A wy DOKŁADNIE nie czytacie, napisałem czy mam sobie narazie odpuścić budowę, a wziąć się za budowę DOPIERO W LATO???

wszystko mam na buggy:

- Dawce

- Materiały na ramę <głównie profile i rurki>

- 6x kół od poloneza 15"

- 2x sportowe fotele <kubły>

- maglownica od Daewoo Tico

- Kilka Lamp

- Spawarka zwykła na samym transformatorze/ Samoróbka, lecz może załatwię migomata tylko muszę gaz kupić

- szlifierka stołowa

- inne pierdoły

wszystko mam czy teraz się za to brać czy w lato jak jest ciepło
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 18:01   

Po pierwsze załatw sobie maglownicę od bisa albo SC/CC bo Tico ma grubsze końcówki drążków i nie wejdzie w zwrotnicę maluszka, poza tym jest troszkę szersza. A jak teraz masz czas to sobie buduj, co mi tam chyba że nie masz ogrzewanego garażu to daj sobie siana bo się przeziębisz. Nie wiem dokładnie o co ci z tym budowaniem chodziło, boisz się że złe warunki meteorologiczne będą miały zgubny wpływ dla twoich spawów? Samo się nie zrobi, musisz kiedyś zacząć, wszystko od tego czy masz trochę czasu, chęci i pieniędzy w zapasie bo podczas budowy zawsze wypadnie żeby coś dokupić. Pozdro
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 19:14   

... To nie wiesz czy ci sie chce czy nie ;> to ja ci tego nei powiem .... ja np jak bym mial to co ty i przedewszystkim ogrzewany garaż to bym zaczoł śturać ... najgorzej jest zacząćć.... hmmm 15" od poloneza ????? A które polonezy mialy takie koła hahahha :) :):)
 
 
 
jajek92
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 20:02   

nie wiem czy to są 15" ale wiem że są od poloneza.
KrzysztofSS napisał:
Po pierwsze załatw sobie maglownicę od bisa albo SC/CC bo Tico ma grubsze końcówki drążków i nie wejdzie w zwrotnicę maluszka, poza tym jest troszkę szersza.
Nie wiem czy to jest dokładniej z tico bo znalazłem na szorcie a pojazd był tak zajebiście stuknięty żę sam nie wiem czy to było tico, ale przypominał, mojim zdaniem , jego przymiarki są dobre do mojej wytyczonej ramy ale narazie czego mam od maluszka właśnie chodzi o ta spawarkę. Bo mam tą samoróbkę co, a nie ma tej migomatowej bo będę pożyczał, co mogę narazie pospawać zwykłą spawarką??? PS: to wszystko robię w szopie dzisiaj była temp ujemna ale byłem grubo ubrany... hmmm narazie to może sobie dam spokój ze spawaniem ramy, a dokładniej pomyśle nad tym jaka będzie <żeby sobie nie pluć potem w brodę> i rozbiorę maluszka i będę czyścił silniczek i inne. Pozdrawiam
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 21:21   

ja tez spawalem elektryczna i sie nie rozleciala jak dobrze zrobisz to bedzie.



polonez ma 14 '.
 
 
jajek92
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 21:33   

przepraszam za pomyłkę
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 21:56   

poprawie was polonezy mialy i 15" wersja "truck" te dostawcze. polecammigomat bo spawy sa lepsze i niepowoduje naprezen jak po elektrodach.
 
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 22:34   

tylko trzeba sie liczyc z tym ze musi byc mocny migomat zeby dobrze topil ;) bo jakies male to tylko do blach sie nadaja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax