Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: luki
Nie Sty 10, 2010 18:46
Przedstaw sie.
Autor Wiadomość
Slawekk
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 04, 2007 21:08   Przedstaw sie.

Witam.

Szukałem na tym forum tematu w którym można by sie przedstawić, opowiedzieć swoją historię:P Nie znalazłem więc zakładam taki temat.

Mam na imię Sławek,17 lat i pochodzę z Warszawy. Chciałbym bardzo z kolegą zbudować takiego małego potworka(Te plany z emula ściągają sie z prędkością200B/s ale przeżyję XD). Największym problemem jest to że nie mam gdzie:( W mieszkaniu na 6 piętrze go nie będę trzymać, na parkingu przed blokiem też nie będę robić lipy i warsztatu se nie zrobię a znajomym na działce nie zamierzam robić bałaganu(delikatnie mówiąc). Może ktoś tez miał taki problem i jakoś go rozwiązał. Piszcie na GG:5087010 jeśli macie mi coś do powiedzenia.

To tyle:)Jeszcze się odezwę(Jak mnie nie usuną)
Ostatnio zmieniony przez luki Sob Sty 09, 2010 20:36, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 23:29   

Jak nie masz wrsztyatu albo nawet garazu przy blokach to lipa moze kolega ma ? bez tego neizrobisz nic ... do tego szlifirka kątowa . spawarka podstawa !!!
 
 
 
MAŁY
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 05, 2007 07:34   

witam !!

juz kiedyś jednemu z kolegów z warszawy to proponowałem !!!

jak chcesz poczuc moc szayowozu pod nogami, nauczyc sie go składać i poznać od podstaw a jesteś z okolic warszawy to jedz do słomczyna do automobilklubu rzemieślnik. tam jest taki gość - Krzysztof SZAYA Szaykowski i on prowadzi sekcję młodych w rzemieślniku. myślę że nie było by problemu żebys razem z kolegą mógł pojeżdzić na szayowozie i wystartowqac w zawodach.

wiem że duzo ludzi woli śmigac po lasch i dołach ale ty w warszawie i tak nie masz szans na to. a w słomczynie możesz poznac co to wózki i naprawde sie wyszaleć.

jezeli nie mozesz trafic do klubu - nie wiesz kiedy i jak - to w niedzielę 11.11.2007 roku od 8.00 na torze rallycrosowym odbywa sie kolejna - juz ostatnia runda wyścigów szyowozów. wpadnij, pooglądaj, pogadaj z chłopakami którzy tam jeżdza a może nawety z samym SZAYą i zobacz czy czasem nie tego szukasz :) :):):)

pozdrawiam i szczeze zachęcam.



ps: szkoda że wiecej ludzi w polsce nie ma takich mozliwości jak wy z warszwy do startowania w wyścigach szayowozów.
 
 
arielsik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 03, 2007 21:38   

witam

ja mam15 lat i chce zbudowac buggy blitz na 4 koła napęd lecz niewiem czy mi to wypali:):)
 
 
wow1990
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 09:58   

Siemka, jestem Wojtek 18 lat mieszkam na wsi niedaleko Biłgoraja. Na wakacjach myślę zająć się robieniem szayowoza, malucha mam tylko jeszcze zbieram kasę na spawarkę ;) .

pozdrawiam
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 20:31   

witam was All ;)
 
 
arielsik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 17, 2008 17:23   

:) ::)
 
 
Mart



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 116
Skąd: Kamieniec Wr
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 20:45   

Siemanko, ja mam 22 lata, 2 sprzęty już zbudowałem, jednego ruraka miałem, ale gotowego kupiłem, no i teraz oczywiście chodzi mi po głowie skonstruowanie jakiegoś fajnego sprzęcika,

pozdr
 
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 21:36   

witamy i pozdrawiamy :D xD
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 23:45   

czy na zdjęciu to ' 650 z pięciobiegową skrzynią z opla ????



noj witam oczywiście :)
 
 
Mart



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 116
Skąd: Kamieniec Wr
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 10:50   

hehe, no dokładnie to ten, tylko ja go miałem wcześniej, dopiero spece którzy go ode mnie kupili założyli ' skrzynie opla :lol: (chwyt marketingowy zapewne, bo na kolejnej aukcji nie było widać żadnej skrzyni od opla i na dodatek wszystkie plastiki były połamane) - niedługo zamieszcze filmik kubusia w dziale filmy, tylko 24 godziny od mojej rejestracji musza minać

pozdr
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 21:42   

poznać nie trudno , ' razy na allegro był wystawiany
 
 
Cienki
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 00:14   

Siemano wszystkim :p
 
 
tofik014 
łowca okazji ;P



Wiek: 31
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 176
Skąd: namysłów
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 16:50   

Siema późno trochę ale lepiej późno niż wcale mam na imię tomek dzięki temu forum zacząłem myśleć nad buggy mieszkam w woj. opolskim koło namysłowa.

a i jeszcze jedno jak można dodawać zdjęcia :( , może i pytanie niepotrzebne i nie na tym dziale ale chcę dodać coś i nie wiem jak, jak gdzieś o tym pisze to proszę podajcie mi nazwę zakładki. Z góry dziękuje Tomek :)



Wystarczy poszukać

http://www.szayowoz.fora....hack-us,18.html

//KrzysztofSS
 
 
 
kfynkol
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 08:29   witam wszystkich

a nasz @admin luki to z kąd dokładnie jest ?? bo ja jestem z białobrzeg ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 18


Partnerzy

MadMax