Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
OPONY
Autor Wiadomość
thorill 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: Ustka
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 13:06   OPONY

Chyba nie było takiego tematu. Zakładam by każdy kto miał jakieś pytania dot. opon pisał tutaj. a więc ja zaczne. Czy ktoś wie czy w jodełkach można poruszać sie legalnie po drodze? Ciągniki jeżdżą. Może jest tylko jakieś ograniczenie prędkości ? szukam opon 28-35 cali jodełek lub innych tanich w teren. Mogą być używane no nie widzi mi sie żebym wydawał 1000 zł na 4 opony terenowe...
 
 
 
rafi 
demolka-garage.pl



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 55
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 13:40   

jak tylko maja wybita klasę bezpieczeństwa "E" z jakąś tam cyferką to możesz jeździć na czym chcesz :D

Rolniki są ograniczone prędkością, ale nie polecam jeździć na nich na asfalcie śliskie są jak cholera

Klient mój ma do sprzedania 2 sztuki opon BFGoodrich ALL-Terain w rozmiarze 235/70-16 cena 250zl za 2 sztuki, bieżnika podobno jest około 8mm
_________________
DEMOLKA-GARAGE Racing Team
 
 
 
thorill 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: Ustka
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 17:52   

chyba je widzialem na alledrogo.pl... te oponki musza byc zajedwabiste na błotko. wiec albo jodełki albo jakies pożadne odlewki MTków. anyway... dzieki rafi ^^
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 19:30   

Boggery i podobne są jednymi z najlepszych opon w teren



Jodełki to jest taki trochę hardkor - ale nie na każdy teren, w błocie do przodu robią najlepiej z wszystkich opon, gorzej jak trzeba wycofać to już tak kolorowo nie jest.


W twoich kryteriach to albo używane oponki z terenówki (ciężko w ogóle trafić a jak już to trochę zjechane są) albo jak ja nowiutkie 7.50 x 16 za 200 zł sztuka z 4 cm bieżnikiem. Jeśli chcesz zarejestrować kiedyś tam swój wytwór to znów jodełki odpadają.

Te BFGoodrich to raczej taka średniacha, jak dostaną błota to trochę trzeba nimi pokręcić żeby się oczyszczały
_________________
Album Picasa
Kanał YouTube
Diesel Power 4x4
Barracuda
 
 
 
thorill 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: Ustka
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 15:01   

Wiem bo sąsiad ma takie 33 cale i mu sie zapychają... ja bym preferował najbardziej jakieś odlewki simexów... albo jakies inne z bocznym bieżnikiem.
 
 
 
macin 



Pomógł: 41 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2338
Skąd: wschód / południe
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 21:26   

swamper bogger rzeczywiście, na grząski bagnisty teren nie ma lepszej opony od niej, może jeszcze simex czy silverstone

ale to nie moja dziedzina, w swojej, najlepszą jaką miałem w życiu użyć, kumho kl 71, na prędkości jest idealna, niewielkie błotko, kamienie, daje rade świetnie, no i nie jest zbyt droga (w porównaniu do big horna czy BFGoodrich

tu jest link do najbardziej popularnych oponek dla nas

http://www.opony-4x4.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax