Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
ku przestrodze......
Autor Wiadomość
polko
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 21:43   ku przestrodze......

od dziś nie ruszam sie z domu bez poczucia skrępowania przez pasy ....



to mógłbyć każdy z nas ....



http://www.youtube.com/watch?v=as7WTh5xDz4
 
 
MAŁY
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 07:56   

to mogą byc ci co w du..... mają swoje bezpieczeństwo - pasy, ramę, pałaki nad głową itd ..... .



oni są po prostu żenujący !!!!!!!



a jeszcze po zdjęciach na rozbitej ramie widzę że są z siebie dumni !!!!!!



ludzie trochę rozumu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 10:16   

pogratulowac braku rozumu

jak by tak glowa w ta latarnie zapodal to nie bylo by im tak wesolo....

polko a to co napisales ze mogl byc to kazdy z nas czuje sie urazony :)

my jezdzimyu w pasach i nie tylko ;)
 
 
luki 
:x



Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 13:29   

no to pozostawic lepiej bez komentarza.... :/
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 08:47   

chodziło mi że każdemu z nas mógłby strzelić ten drążek i wtedy nie było by za wesoło nawet z klatką i pasami . Każdy z nas nie używa szaji do rekreacyjnej jazdy tylko raczej do extremu a pękniecia drązka nie przewidzisz :(
 
 
maciek
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:03   

no faktycznie ;)
 
 
MAŁY
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 14:03   

wiem że walnięcei w słup nie jest wesołe :( :(:(:( ale nie mówcie że jazda w pasach i z pałąkami nad głową jest równie niebezpieczna co tego gościa na filmie ??!?!?!?!



z praktyki wiem że jadąć szayowozem w zapietych pasach i w kasku na głowie mam wieksze szanse w czasie dzwona niz taki ktoś kto wali w niego bezpośrednio głową !!!!!!!



także mimo wszystko wolę jezdzić tak jak dotychczas !!



i radzę nie brac jako wzór bohatera filmu !!

powodzenia !!
 
 
z i b i
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 20:32   

Hmm, nieciekawie.. Teraz zima wiec może chociaż snieg będzie naszym zabezpieczeniem przy upadkach na cokolwiek:)
 
 
krolik144 
krolik144


Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 172
Skąd: Sławków
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 21:36   

Tp ja moze zapodam kilka rzeczy ktore latwo zrobić i zwiekszyc bezpieczenstwo dla tych ktorzy nie maja pieniazkow jak ja

http://obrazki.elektroda.net/31_1200338777.jpg.

http://obrazki.elektroda.net/85_1200338791.jpg

http://obrazki.elektroda.net/35_1200338810.jpg



W takim czyms i pasach 4 pkt czlowiek o wiele czuje sie bezpieczniejszy:)

Co myślicie o moim patencie?
 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 21:40   

pomysł calkiem niezly :) pierwszy raz cos takiego widzem :) a ten na fotce to z blachy jest ;>??
 
 
 
krolik144 
krolik144


Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 172
Skąd: Sławków
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 22:16   

To na zdjeciu z blachy.
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 23:18   

nie wiem czy warto kombinować , przecież kubełek można spokojnie za 200 zł kupić a nawet mniej , żeby to jakoś wyglądało to musiałby to tapicer obszyć a nie wiem czy by sobie więcej niż te 200 zł spiewnął , po za tym to nie będzie nigdy to co oryginał
 
 
krolik144 
krolik144


Wiek: 33
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 172
Skąd: Sławków
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 18:15   

Obszyje go materiałem z foteli ze zlomu. Wezme nóż pojde do znajomego na złom i powycinam materiał. A później koleżanka mi obszyje. Nie bedzie to rewelacja ale trzeba sobie jakoś radzic :)
 
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 18:33   

Znajomy kupił kubełek w dobrym stanie za 99zł z maluszka KJS razem ze szynami. Po co sobie życie utrudniać. 100zł wydasz na benzynę w ciągu tygodnia, więc nie jeździj tydzień i masz fotel
 
 
MAŁY
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 17, 2008 07:06   

krolik144 napisał:
W takim czyms i pasach 4 pkt czlowiek o wiele czuje sie bezpieczniejszy:) Ja mam zamiar robić taki fotel z płyt osb lub z blatu jakiegoś stolu. Wytne prostokątne siedzisko, pozniej trojkatne boki(jak zamocuje ladnie je wyrzezbie). Nastepnie prostokatne oparcie. To wszystko na wkretach mocno ze soba związac. A na koniec trzeba zrobić kiliny do ktorych daje się nastepne plyty na ramiona i oparcie na glowe. To wszystko na wkretach mocno ze sobą skęcamy. Aha i oczywiscie miejsca na pasy trzeba wyciąć. Na konću wszystko obijamy gabka a na koniec obszywamy. Wydaje mi sie ze w takim czyms jest zawsze bezpieczniej niż w tradycyjnym maluchowskim fotelu. Co prawda to nie bedzie super wytrzymałe ale zawsze bezpieczenstwo wzrośnie. Co myślicie o moim patencie?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale pomysł !!! tylko czy ty pomyślałeś jakie siły działaja na człowieka podczas wypadku ????? przeciez płyta meblowa to rozsypie sie jak marchew nawet przy gwałtownym hamowaniu !!!!!!!!!!! podejrzewam że nawet ten blaszany - jeżeli niebyłby wzmocniony szkieletem z rurek to utrzymał by w sobie w czasie wypadku dziecko !!! i to takie do 20 kg wagi !! radzę odpuścić sobie jeden wypad na impreze sobotnio niedzielną albo podobną inną przyjemność i kupić oryginalny - aczkolwiek może być używany i do tapicerowania fotelik kubełkowy z prawdziwego zdażenia !!! polecam serdecznie !!!!!! ps. http://moto.allegro.pl/it...wy_bimarco.html zobacz ile tego jest na allegro !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax