Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
z czego zrobic zawieszenie??
Autor Wiadomość
katra
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 19:39   z czego zrobic zawieszenie??

czy ktos mi moze powiedziec na jakich podzespolach zrobic mojego bogga i na jakim zawieszeniu czy z rurek czy z malucha??
 
 
sylwek
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 23:46   

czesc to zależy ile masz kasy i jakie masz doświadczenie z mechanika jak są to twoje początki to proponuje z malucha wziąść wszystkie podzespoły i samemu tylko ramę do tego zrobic, jak jednak masz trochę doświadczenia to obojetnie jaki pojazd do tego się nadaje, ja np. zrobiłem ruraka na podzespołach fiata uno, fakt trzeba się więcej narobić i więcej pogłówkować ale za to frajda z jazdy jest o wiele większa.
 
 
Dumlich
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 15:22   

Ja na twoim miejscu bym robił na maluszku w zupełności moim zdaniem wystarcza a jak za mało to zawsze można silniczek zrobić na 40 koni i wtedy już jedzie:P a co do zawieszeń to na twoim miejscu bym sobie przednie zawieszenie założył jakieś niezależne bo z malucha po pierwsze sie urywają mocowania wahaczy po 2 trzeba kombinować z resorem bo oryginalny w ruraku jest zdecydowanie za twardy ja w swoim mam założone makpersony od passata starego i bardzo dobrze zdaje egzamin trzyma sie drogi jak przyklejony nie to co na malacza przodzie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax