Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwery ??
Autor Wiadomość
Buggy
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 00:44   

Jak ktos chce moge sprzedac pare kont z subdomena *.beach-buggy.pl (pojemnosc do uzgodnienia). Mam cos w stylu dedyka na naprawde profesjonalnym serwerze. Nie mylic z tanim hostingiem typu boo, ovh czy jakies tam inne badziewia.



Aha moge rowniez wykonac strone w technologii xhtml+css.
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:46   

jakos mam darmowy serwer i nie mam z nim zadnych problemow. mam dwa działajace juz ponad 1,5 roku. Forum rowniez korzysta z mojego serwera.
 
 
Buggy
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 13:22   

No wiadomo do amatorskich zastosowan darmowe serwery sa dobre bo nie ma po co wywalac kasy w bloto. Gorzej jak wymagasz czegos wiecej. Wiadomo, ze do postawienia phpbb wystarczy darmowy serwer bo po to sa one stworzone ale tak naprawde 99% funkcji php i modulow jest powylaczane, ze wzgledu na obciazenie serwera.



EDIT:

Taki prosty przyklad to phpbb by przemo. Chyba nie dziala na zadnym darmowym serwerze, a na tanich przewaznie w regulaminie jest zaznaczone ze nie mozna go uzywac, z reszta po uruchomieniu polowa rzeczey nie bedzie dzialac i forum bedzie sie ladowac jak krew z nosa. Ja u siebie moge takich for odpalic 100 i nikt mi nic nie powie :) No tylko oczywisnie nie kozystam z phpbb by przemo :]
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 23:49   

po to sa darmowe fora i serwery zeby nie płacic a ty musisz płacic za takie cus :D



zrobił sie

wiec przenisłem temat tu mozna sie wypowiadac dalej...
 
 
Buggy
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 17:10   

znajdz mi prosze darmowy serwer gdzie bede mogl podpiac bezpiecznie swoja domene, bede mial dostep do php, bazy danych i httacces, nieograniczona ilosc kont ftp, kont email i baz danych?. Aha i czy darmowy serwer gwarantuje dostepnosc powyzej 99,5% w roku? Nie wydaje mi sie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax