Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przykład typowego forum dla hobbystów.
Autor Wiadomość
misiu 
Wirtuoz spawarki


Wiek: 28
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 749
Skąd: Skulsk
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 00:19   Przykład typowego forum dla hobbystów.

znaleziona historyjka gdzieś na syberii internetu.

"Ja jebię ale mnie w*****ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem k***a łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz k****m na forum pytanie
Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net

Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się r****ą więc musisz u****ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom chuja starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest w******ie się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ

hehe pamiętacie obwarzan_75 rogal_king jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

KU******A"
 
 
 
BKK 


Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 350
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 11:51   

Obraz wszelkich forów internetowych zmienił się ostatnimi laty. I to niestety na gorsze. Kiedyś wszelkie fora hobbystyczne, były odwiedzane przez ludzi mających już podstawy w danym zagadnieniu i dzielącymi się swoim doświadczeniem. Ergo: był zachowany wysoki poziom i wszyscy się rozumieli. Później zaczął się etap dzieci neostrady i postawa "bo mi się k..a należy!!!". I właśnie pytania w stylu, dokąd iść po bułki. Raz, że odpowiedź na tak zadane pytanie można sobie znaleźć bez trudu samemu, a dwa, że ile razy odpowiadać na forum to samo. No i oczywiście, ze względu na napływ nowych, co to im się wydaje, że wiedzą, czyli wspomnianych wyżej, co to im więcej zamieszania wokół siebie robią, tym się lepiej czują, pojawiają się bzdurne bezsensowne odpowiedzi, których nie ma kto weryfikować, bo starzy wyjadacze odeszli lub im się nie chce, a moderacja jak zacznie ostrzej reagować, to zarzucane jej jest przez piszących szykanowanie... I koło się zamyka. I dlatego też powstaje coraz więcej for zamkniętych, które się nigdzie nie reklamują, w zasadzie niewiele o nich wiadomo, a dostać się tam można jedynie poprzez osobiste zaproszenie któregoś z członków i po weryfikacji przez tamtejszą administrację. A wszelkie fora dostępne niestety pikują. Co jest porażające, bo kiedyś, jak chciałeś uzyskać informację, to godzinami trzeba było siedzieć w bibliotekach i wertować książki czasopisma. Dziś wszystko jest na wyciągnięcie palców na klawiaturze, a i tak znajdą się tacy, dla których chwila samodzielnej pracy to za dużo i posty typu "powiedzcie mi, które bułki są lepsze".
Co do tego, że coraz mniej wartościowych porad, a coraz więcej można kupić. Takie czasy, trzeba z czegoś żyć i szuka się, gdzie się da. Jeszcze, jak sprzedawane są autorskie dokonania sprzedającego, to w porządku, ale jeśli są to rzeczy wykradzione od innych autorów... Dlatego też ostatnio przerzucam się na rosyjskie strony, gdzie komercja jeszcze nie weszła tak bardzo i można uzyskać sporo ciekawych materiałów.
PS. Kiedyś jednemu, co to się upierał, że koniecznie sam zrobi coś elektrycznego napisałem, żeby do połączenia użył przewodu "dwa i pół milimetra kwadrat", to oburzony mi odpisał, że gdzie on znajdzie kwadratowy drut. I jak tu z takim dyskutować?
_________________
Zaprojektuję i wykonam instalację elektryczną do każdego pojazdu.
 
 
 
misiu 
Wirtuoz spawarki


Wiek: 28
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 749
Skąd: Skulsk
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 18:15   

Jak wygląda szukanie porady na typowym forum specjalistycznym:

Pytanie:
Kochani forumowicze, właśnie postanowiłem kupić sobie pierwszy w życiu cunikrimpel. Marzę, by posłuchać jego słynnych gwizdów. Gdzie i jak najlepiej kupić niezawodny i piękny cunikrimpel?

Odpowiedzi:

1. Na kiego grzyba ci cunikrimpel? Kup sobie dwie krymzy. Cena taka sama, ale pojemność większa. Dwie krymzy działają tak samo, jak jeden cunikrimpel, tyle, że nie gwiżdżą.

2. Taaa..., wyobraź sobie, że kiedyś też zastanawiałem się nad wyborem cunikrimpela...

3. Jeśli do tej pory nie miałeś cunikrimpela, to znaczy, że jest ci on niepotrzebny.

4. Gratulacje! Masz okazję wejść do wąskiego, ale bardzo przyjaznego grona posiadaczy cunikrimpeli! Trafiłeś na właściwe forum. Na pewno uzyskasz tutaj potrzebną pomoc.

5. A co? Google zlikwidowali??

6. Piszesz: «marzę, by posłuchać jego słynnych gwizdów». Musisz wiedzieć, mój drogi, że cunikrimpel nie "gwiżdże", jak pozwoliłeś sobie napisać, tylko "świszczy". Pamiętaj, aby nie mówić o cunikrimpelu, że "gwiżdże" w towarzystwie profesjonalistów - wyśmieją cię.

7. Nie chciało mi się czytać.

8. Jeśli bywasz czasami w Nairobi, mogę podać namiary na fajny sklepik z cunikrimpelami.

9. Wiesz co, wkurzasz mnie gościu! Niektórzy profesjonaliści latami, rozumiesz, LATAMI odkładają na cunikrimpel i nie mogą go kupić, dlatego, że jest DROGI. A tobie kasy nie brakuje, masz już wszystko, wiec czemuż by nie kupić sobie cunikrimpela, co? Pięknie świszczy... Ale przecież to nie o to chodzi! Zrozum, że cunikrimpel nie służy do tego! Alternator też czasem świszczy, ale to przecież nie cunikrimpel! Zresztą, po co ja to tłumaczę i komu? To forum schodzi na psy. Spadam stąd.

10. Też jestem laikiem w tej dziedzinie i jeszcze się nie zdecydowałem, czy chcę mieć cunikrimpel, czy jest mi on niepotrzebny. Jak kupisz, daj znać, po ile kupiłeś.

11. Cunikrimpele - to szajs! Właśnie kilka dni temu włożyłem swój do bagażnika, zawinąłem w dwa koce, a on rozwalił mi się po drodze.

12. Sam jesteś szajs, a twój samochód to złom!

13. W koce niepotrzebnie zawijałeś, trzeba było podłożyć je pod cunikrimpel.

14. Dokładnie. Zawsze podkładam pod i nigdy mi się nic nie rozwaliło.

15. Bo trzeba było podłożyć pod spód, a nie zawijać!

16. Już mu odpowiedziałem, że trzeba podkładać pod spód.

17. Faktycznie. Sorki, nie zauważyłem, że odpowiedziałeś. Wszyscy wiedzą, że trzeba podkładać pod cunikrimpel.

18. Kolego, nie odchodź z forum. Bez ciebie będzie tu nudno. Nie zwracaj uwagi na jakichś gówniarzy z pieniędzmi, oni nie są tego warci.

19. A ja i zawijałem i podkładałem. A i tak się rozwalił. Dlatego, że to szajs! Olać wasze cunikrimpele! Ped@ły!

20. Gdzie jest moderator?

21. Jako moderator ostrzegam, że następnym razem za podobne wyzwiska będę banował.

22. Leję na te ostrzeżenia. Przecież to nie ja o ped@łach napisałem…

23. Za co zbanowali Kolczyka? Przecież to nie on pisał o ped@łach!

24. Nie no, co to za bajzel? Za co wszystkich banują?

25. Dlatego, że ostrzegałem: za podobne słowa będę banował. Niezależnie od tego, kto pisze.

26. Wszyscy profesjonaliści kupują cunikrimpele w sklepie na ulicy Wschodniej 7. Jeśli potrzebne szczegółowe informacje, pisz na priva.

27. A ty po co odpowiadasz na stary temat? Spójrz na datę. Temat sprzed roku...
 
 
 
kafano 


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 0
Skąd: Ełk
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 08:43   

Dziwnie jest jak się zabłądzi w internecie..
_________________
http://www.kanonicza22.com/pl/Home
 
 
pwjhr 


Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 0
Skąd: Stąd
Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 12:22   

Nawet bardzo dziwne..
_________________
http://www.arkas.pl/uchwyty-scienne-do-tv,172.html
 
 
misiu 
Wirtuoz spawarki


Wiek: 28
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 749
Skąd: Skulsk
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 16:22   

ja już robie drugie okrążenie, nie wiem o co wam chodzi?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax