Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowy humor
Autor Wiadomość
pulsarus 
Potwór z Bagien



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 19:47   Forumowy humor

Kiedyś postanowiłem sobie zbierać co ciekawsze wypowiedzi z shoutboxa naszego i rozmów na GG. Zbliża się koniec roku to dobry czas żeby opublikować te wypowiedzi. Mam nadzieje że nie urażę osób które pisały te wypowiedzi a cały temat potraktujmy jako humorystyczną część życia forum.

Spalanie:
igraszek05: Spalił mi 9l w 2 godzinki,jest sie czym przejmować ?

Majówkowe cytaty
Piotrex383: ja może w tamtym tygodniu kupię buggiego
misiu: ziomy z czego sa te żaluzje bo bym na zlom sprzedo i robil dali

Jajkowe fotele
jajek: 9595, rozumie ze farbe miałes za free albo pól darmo...... bo jeżeli miałbym kupowa to nnigdy nie wzioł bym taki zdechły zielony :d
PepsiBoss: jajek, Każdy ma inne upodobania...Koledze sie widzi ten kolor tobie nie...Mi sie nie widzą twoje siedzenia, tobie sie widza....Wiec bym sie nie czepiał...;)

Rozmowa z Mr_Piona o wałkach do cudy
Rozmowa z Pioną
Ja 20:16:08
cięcie wałka 210mm 37zł :P
Mr_Piona 20:16:35
ja bym ci to kątowka z tarcza 125 pojechał :P P

Misiu o 126p i coś jeszcze
x e [Dzisiaj 16:55] misiu: igraszek05, uparłem sie na malucha i #$%
x e [Dzisiaj 16:57] misiu: jaką glebe zaliczyłem to juz masakra, oderwal mi się opuszek od palca i #$%, zdarty łokieć kolano, ale to nie jest najgorsze... utraciłem magiczne moce:(

Turbo
Pepsiboss 22:30:51
no ale xxx ci jeszcze powie "czy wiesz co to doładowanie turbo....
Pepsiboss 22:31:01
no chyba bym mu z saperki na zlocie zajebał...
Ja 22:31:24
uspokój się, ty za nerwowy jesteś

Najlepszy VIR na forum
x e [Wczoraj 23:18] PepsiBoss: Pany... Na co wydać te 17mln które wygrałem wczoraj ?
x e [Wczoraj 23:19] PepsiBoss: Zebyście nie mowili ze sobie żartuje... http://www.fotosik.pl/pok...4fed05160f.html
x e [Wczoraj 23:58] misiu: jeżeli ostrze noża mam już wypolerowane i naostrzone to czy po hartowaniu(wygrzewanie i zatapianie w oleju) ostrze straci swoją gładź? połysk to napewno ale nie chce mi sie od nowa 6h orać papierem sciernym P 2500 :/ a jakieś deformacje też mogą wystapić? plan mam taki zeby to w jakimś metalowym profilu zamknąć z otworami i po nagrzaniu do oleja
x e [Dzisiaj 0:03] macin: misiu, są filmy i poradniki jak to się robi, poszukaj trollsky custom knives, nie wywarzaj otwartych drzwi
x e [Dzisiaj 1:37] darek: PepsiBoss, zrób sobie wycieczkę do mnie to ci powiem na co :)
x e [Dzisiaj 10:59] lobudek: PepsiBoss, szkoda, że były aż 3 szóstki. Miałbyś 50mln...
x e [Dzisiaj 12:13] PepsiBoss: lobudek, Za 1mln zł znajdę zabójcę dwóch pozostałych szcześliwców :)
x e [Dzisiaj 12:16] lobudek: PepsiBoss, tak łatwo niedam się załatwić ;)
x e [Dzisiaj 12:30] lobudek: PepsiBoss, serio wygrałeś, bo tak czytam i faktycznie w Chojnicach ktoś trafił 6 ?
x e [Dzisiaj 12:38] PepsiBoss: no przeciez po to zrobilem zdjecie kuponu... zeby nie bylo ze sobie jaja robie
x e [Dzisiaj 12:41] lobudek: PepsiBoss, o kur*wa! I masz jeszcze czas siedzieć na forum? Wielkie gratulacje...
x e [Dzisiaj 14:13] cegles: PepsiBoss, osobiście jak bym wygrał lecz nie wygram bo nie gram, postawił bym sobie warsztat i wyposażył go we wszystko, by móc kontynuować swą pasje i budować buggy
x e [Dzisiaj 14:14] cegles: chyba wiem kto bedzie miał najlepszy sprzęt na zlotach
x e [Dzisiaj 14:24] PepsiBoss: Nie wiem własnie czy nie budowac jakiejs fabryki/produkcji seryjnej buggy... zobaczymy...
x e [Dzisiaj 14:52] darek: PepsiBoss, :0 :) :)
x e [Dzisiaj 15:26] dawlo7: PepsiBoss to sobię kupisz fabryczne solary na dach :D
x e [Dzisiaj 15:27] dawlo7: i będziesz miał kaske na ślub :D
x e [Dzisiaj 15:38] bialy bil: PepsiBoss, a ja bym to wrzucił na lokate i niech pracuje
x e [Dzisiaj 15:42] dawid12mt2: PepsiBoss, skoro jesteś taki bogaty to może byś wspomógł troche kolegów z forum? :D wystarczy że dasz każdemu tak po 10k zł i będziesz bogiem tego forum :D
x e [Dzisiaj 15:54] zibi95: PepsiBoss, http://chojnice24.pl/foru...a-osoberodzine/
x e [Dzisiaj 15:55] zibi95: cały kocert życzeń dla ciebie
x e [Dzisiaj 16:04] michal1202: PepsiBoss, Powiedz na jakiej ulicy kupiłeś kupon? Bo ciężko mi uwierzyć :)
x e [Dzisiaj 16:29] PepsiBoss: Ul Młyńska w Chojnicach... W domu Handlowym RESLER ... Najśmieszniejsze ze kupiłem kupon przez przypadek...Jeśli chodzi o wspomaganie to juz gadałem z Lukim i wrzuce jakas kase na serwer...Tak aby forum nigdy nie umarło...
x e [Dzisiaj 16:32] michal1202: PepsiBoss, W takim razie gratuluje wygranej :) :)
x e [Dzisiaj 16:38] jajek: PepsiBoss, ciekawi mnie jaki z tewgo będzie podatek :D
x e [Dzisiaj 16:41] misiu: postaw kazdemu piwo :)ewentuanli cala zgrzewe
x e [Dzisiaj 16:47] PepsiBoss: jajek, niecałe 2mln... Ale darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda... Dobre i 15mln na czysto...
x e [Dzisiaj 16:47] szatri: żeby nie bylo to ja trafiłem 5, 37, 41
x e [Dzisiaj 16:49] lobudek: PepsiBoss, Z tą fabryką buggy to niezły masz pomysł ;) W europie prócz RAGE to niema chyba żadnej firmy specjalizującej się w takich sprzętach. Dobrze zainwestować taką kasę, i pomnażać ją ;) Na początek, to możesz se nawet sprowadzić barracude prosto z australii, a co tam xD.
x e [Dzisiaj 16:50] szatri: PepsiBoss, te liczby to przypadek czy co znaczą dla Ciebie
x e [Dzisiaj 16:51] lobudek: Właśnie jak to jest z tym totalizatorem, oni od razu wypłacają całość kasy, czy w ratach? I czy długo się czeka na tą kasę?
x e [Dzisiaj 16:54] PepsiBoss: Ciekawe było by grac o pieniądze których nie ma :) Skoro było do wygrania 51mln to tyle LOTTO posiadało...
x e [Dzisiaj 16:56] lobudek: I jeszcze PepsiBoss, Płen podziw i szacun dla ciebie, że nie "odjęło ci rozumu" po takiej wygranej, tak jak większośi co wygrywa... poprostu normalny koleś, tlko trochę bogatszy ;)
x e [Dzisiaj 17:01] PepsiBoss: Ok... Koniec dobrego SHOW... Ostanim kretynem był bym chwaląc sie takim czymś na forum... Dziś chwalił bym sie wygraną a jutro odwiedzili by mnie smutni panowie z Rosji w czarnych BMW...Wygranej nie ma... Fabryki też nie bedzie... A szkoda...

Wodą smarowane dyfry
Ja 20:20:29
moje mosty pobierają smarowanie podczas topienia
Pepsiboss 20:21:29
macie wy poszanowanie dla dyfrów
no ale dobre
u ciebie to jeszcze zrozumiem
bo ty bardziej pionowaty jak darkowaty
Pepsiboss 20:21:49
ale darek
perfekcjonista
i pozwolil wode do dyfrow wlac


I na koniec screen mega facepalmów
_________________
Album Picasa
Kanał YouTube
Diesel Power 4x4
Barracuda
 
 
 
Matek98 
Koncepcjoner



Wiek: 25
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 177
Skąd: Orłowo
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 20:16   

Z tą wygraną to było dobre :D
_________________
https://picasaweb.google.com/100995809350806804428/Desktop?authkey=Gv1sRgCJDGlLGj9b-51wE#5874161360907508786

Kiedy znajdziemy się na zakręcie...

...Redukcja, but i odcięcie.
 
 
 
Bartosz_jarocin 
Gangsta squad !


Wiek: 28
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 262
Skąd: Jarocin wlkp
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 23:45   

o nawet kilka facepalmów jest moje ;D ;D
_________________

 
 
 
misiu 
Wirtuoz spawarki


Wiek: 28
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 749
Skąd: Skulsk
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 00:00   

pulsarus napisał/a:
x e [Dzisiaj 16:57] misiu: jaką glebe zaliczyłem to juz masakra, oderwal mi się opuszek od palca i #$%, zdarty łokieć kolano, ale to nie jest najgorsze... utraciłem magiczne moce:(
-.- ja nadal nie mam tych magicznych mocy
 
 
 
Sebusk 
Flinston



Wiek: 37
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2773
Skąd: Sępolno Wielkie
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 00:19   

kurde że mnie nie bylo wtedy co się pepsi nie swoją kasą chwalił :D heehhe
_________________
SR 2 CBR 1100 XX
Piranha RF 900 RR
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax