Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysły na wyrejestrowanie
Autor Wiadomość
Assur92 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 110
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lip 17, 2011 01:17   Pomysły na wyrejestrowanie

Witam
Następne pytanie w sumie głupie bo znam kilka odpowiedzi.

Mianowicie jak wyrejestrować auto. Próbowałem wyrejestrować przez znajomego złomiarza, ale niestety nie wyszło. Wcześnie można było wyciąć z karoserii tabliczkę znamionową, kilka groszy w kopercie i po problemie. tera podobno nie ma tak łatwo.
Myślę na fikcyjną sprzedażą, ale boję się że mogę ponieść jakieś konsekwencje i później tego żałować.
Następnym pomysłem to spróbować ugadać się z jakimś złomiarzem, że wyciągam co mi pasuje, a karoserie oddaje na złom. Co sądzicie, mogłoby się coś takiego udać?
Może znacie jakieś miejsce w Łodzi gdzie da się załatwić lipne złomowanie?
A może macie jakiś inny pomysł jak to inaczej ominąć?
Jak nie wypali wyrejestrowanie uno to w późniejszym terminie(może w zime?) dawcą będzie carina E. Mam "okazje" kupić za 4 tysiące polskiego rozbitka (skasowany prawy bok) i anglika(cały sprawny). Bym zrobił przekładkę i miałbym czym jeździć, a do tego miałbym silnik i inne części. Ale to jeszcze trochę czasu mienie co to tej toyoty...
 
 
 
Kinek 
Metal to podstawa


Wiek: 33
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 172
Skąd: Mędrzechów
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 09:41   

Ja znalałem takiego co się trudni Konsumpcją tanich win w ilościach można by powiedziec przemysłowych :hah: Zaplacilem 30zeta i auto poszło na niego.
_________________
1.8d Kinka
Moja galeria
 
 
 
Polo 


Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 13
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 13:16   

jak ma się znajomego który ma znajomek który jeszcze ma jakiegoś znajomego i ten znajomy ma szwagra co ma znajomego złomiarza to da się wyrejestrować:P
_________________
 
 
 
tom1988p 
Zbieracz informacji.


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 91
Skąd: LHR
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 14:34   

U mnie ten znajomy szwagra bierze budę z samochodu i bez problemu wyrejestrowuje.
_________________
Lublin-51: http://www.lublin51.w8w.pl/
 
 
 
Assur92 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 110
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 20:29   

No to znam jak sposoby wyrejestrować, tylko muszę się bardziej przyłożyć ;)
Takich panów spożywających tanie wino w ilościach przemysłowych to mam duuużo w okolicy ;)
Spróbuje się dogadać że przywiozę budę jak wymontuje z niej co mi potrzebne i może się uda w zupełności legalnie to wszystko załatwić.
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 21:00   

Jak już masz auto na siebie kupione to najbardziej legalnie jechać na stacje demontażu pojazdów i pogadać czy przyjmą skorupę z złomem (aby waga się zgadzała) (u mnie w okolicy bez problemu).

Umowa z pijaczkiem zawsze niesie jakieś ryzyko


@all
I nie złom tylko stacja demontażu pojazdów. Zwykłe skupy złomu jak robią takie rzeczy to też niezbyt do końca legalnie.
 
 
 
Assur92 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 110
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 21:57   

To znaczy u mnie jest skup złomu połączony ze stacją demontażu pojazdów. w sumie w okolicy mam 2 stacje więc może na tej drugiej będzie bez problemów.
 
 
 
tomcio__94 


Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 220
Skąd: Zator
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 11:08   

Sposobów na wyrejestrowanie jest dużo: na żula z pod mostu nie radze bo u nas jeden dostał wezwanie i baba do niego " panie Romku ja rozumie mieć 2-3 auta ale 630 to sobie tego wyobrazić nie moge" i podobno dostał kare 10 tys zł no ale jest bezdomny to z czego ma on to zapłacić i podobno jakoś sądowo to umożyli.
Najlepiej jest znaleźć gościa który ma zielone papiery czy jakos tak, u mnie jest taki i wszyscy mu sprzedają auta tzn płaci sie mu 50 zł i oddaje sie tylko tablice.
 
 
 
szatri 



Wiek: 37
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 192
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 11:33   

eh to i tak tanio, u nie to ok 100-160zl ale to nie żula spod sklepu
_________________
Więcej fotek jak zawsze na

 
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 11:53   

do stacji kasacji pojazdów, u mnie zawozisz gołą budę płacisz 40zł i samochód wyrejestrowany.
_________________

 
 
Assur92 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 110
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 00:21   

No to udało mi się w końcu przeskoczyć ten temat. Na jednej stacji wyszło że musiałbym im zapłacić 200zł za zezłomowanie, ale na drugiej ugadałem się że wyciągam co mi tam potrzeba, a resztę oddaje im. No i nic nie płace. Nie dostaje za wagę auta, ani im nie dopłacam. Sądzę że to najlepsze rozwiązanie.
Ale rozbiórka uniaczka dopiero jak z fiestą się uporam bo silnik tragicznie chodzi. Chyba trupa kupiłem :/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13


Partnerzy

MadMax