Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brać sięza tego buggy czy nie
Autor Wiadomość
polko
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 22:44   

15 ' może na niskim profilu jeszcze , co



od 2 tygodni co rusz zadajesz pytania o rozwiązania konstrukcyjne, a tu sie okazuje że sie nie chce za bardzo czy co ??



nie rozumiem tego wątku
 
 
jajek92
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 06:27   

włśnie źle je zrozumiałeś... Wole najpierw dowiedzieć się z forum najwięcej, a dopiero jak zbiore cenne informację to dopiero chciał bym się wziąć za budowę.

PS: niektórzy zbudują a dopiero pomyślą ja chcę odwrotnie i i nigdzie nie mowie ze mi się nie chce
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 12:42   

Coś kolego licho się zabierasz za swojego rurowca, mając tyle części, czas i chęci to nie ma się co zastanawiać. Ja zacząłem prace dobre dwa tygodnie temu i mam projekt w połowie ukończony i nie oglądam się na pogodę bo latem to pewnie będę robił już drugiego swapa silnika :P .



Podejrzewam że żal ci rozkręcać maluszka bo fajnie się nim jeździ hehe, miałem podobnie tylko że moim już w pewnym momencie nie dało się jeździć bo karoseria się rozsypała na amen.



Pierwsze co to dobrze przemyśl sobie jak chcesz żeby wyglądała rama, naszkicuj co nieco i tego się trzymaj. Dokładaj rurki, spawaj i będzie, Na początku najgorsze elementy do pospawania to te pierwsze podłużnice i gniazdo silnika, później już idzie.



 
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 13:59   

Nie miał żaden polonez 15 " jedyne kola jakie mial orginalnie to 13 " truck równiez ale na wysokim profilu i wyglada jak niewiadomo jakie fele :P Migomatem pospawasz praktycznie kazdymmm ...musialbys miec naprawde grube kontowniki zeby nieprzetopicc :) zwyklym odkurzaczem transformatowowym równiez pospawasz tylko musisz miec cos pojęcia na temat spawania.... mozesz poszczepiac a na koncu obleciec jakąś mocniejszą spawareczką :)
 
 
 
jajek92
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 19:59   

Z tym czasem to jest różnie 3 klasa gimnazjum niedługo testy gimnazjalne narazie będę go rozbierał powoli generalna budowa buggy będzie po testach czyli w kwietniu, myślicie że jestem żałosny.. trudno, ale jestem, ogrzewania w szopie też nie mam tylko dzióry w dachu. tak fajnie się nim jeździ
 
 
luki 
:x



Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3342
Skąd: Łancut
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 20:49   

ja tez tak zaczynałem :D teraz zamiast do matury sie przygotowac <2,5 m-ca> to siedze w garazu i przy aucie robie xD



Ja tez robilem swojego w szopie ;P Tylko trezba owazac ze spawaniem i ciciem zey sie cos przypadkiem nie zaczelo jarac :)
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 00:08   

no to ja mam kuzyna 15 lat to mu spawalem buggy on sie tylko przyglądał i uczył :) moze sie mu to przyda kiedys ... :)
 
 
 
KrzysztofSS
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 19:29   

A ja swojego robiłem na dworze obok garażu, (przez 2 tyg nie padało więc porobiłem sobie po kilka godzinek dziennie.



Tak wyglądał po tygodniu

http://img138.imageshack....tygodniuqf3.jpg



Tak po 10 dniach

http://img232.imageshack....tygodniaqu7.jpg



Potem padało więc była przerwa jakiś tydzień.

I finalna wersja po ok 3 tygodniach, zdjęcie w 15min po złożeniu i pierwsza jazda, o rety ale były emocje. Jak sobie przypomnę to aż ból tyłek ściska

http://img409.imageshack....=2tydzieco0.jpg
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 21:33   

no ładnie ładnie ja w 2 tyg wystawilem całego gotowego do jazdy oczywiscie bez lakierku :)
 
 
 
fppmen 



Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 473
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 22:27   

Bede sie dalej upierał prz tych 15" bo widziałem na własne oczy u mojego kuzuna. zrobił bym fotke ale truck juz na zyletki poszedł;P
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 22:35   

a mógł sobie nawet na 16 ' jodełkach być , ale z fabryki wyjechał na 13-stkach ,
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 22:50   

oooooo wlasnie polko wyreczyles mnie :) Dokladnie tak orginal mial tylko 13 " ;p
 
 
 
Mart



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 116
Skąd: Kamieniec Wr
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 21:00   

polko napisał:
a mógł sobie nawet na 16 ' jodełkach być , ale z fabryki wyjechał na 13-stkach ,




dokładnie, trucki miały 14", a osobowe poldy miały 13"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17


Partnerzy

MadMax