Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Można zarejstrować na B!?
Autor Wiadomość
Pawel94 


Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 22:16   Można zarejstrować na B!?

Siema
Będę w wakacje prawdo podobnie budował buggy ale mam 16 lat i kawałek do lasu i tu jest moje pytanie czy dało by radę zarejestrować buggy na kategorię B1 (do 550kg). Buggy chyba nie waży ponad 500kg. Wiem że można zarejestrować na B ale czy można na B1? Jeśli ktoś zna odpowiedź proszę niech się wypowie. Z góry dzięki

P.s. Jeśli w złym dziale to proszę o przeniesienie:)
 
 
 
pulsarus 
Potwór z Bagien



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2122
Skąd: Świecie n/Wisłą
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 22:19   

Myslę że nie ma z tym problemu, pytanie czy masz dekle na B1
_________________
Album Picasa
Kanał YouTube
Diesel Power 4x4
Barracuda
 
 
 
Pawel94 


Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 22:34   

Właśnie nie mam musiał bym wyrobić prawko na B1 ale jak patrzyłem to kupa kasy za same kursy 1100zł i jeszcze za podstawienie samochodu do egzaminu 120zł. A raczej niema mowy żebym się tym ruszył na asfaltówki bo żeby dojechać do lasu to muszę przejechać obok komisariatu albo jechać Przez cały Pruszków pod Warszawą :D . Kolega mi powiedział żebym sobie odpuścił i kupił skuter ale mnie skutery w ogóle nie rajcują. A wiem co to błoto bo jeżdżę na rowerze bardziej akrobacyjnie/enduro i jest tam sporo błota. A zawsze pociągały mnie sporty motorowo/terenowe. Ze chyba macie na to inny sposób, jeszcze mi wpadło do głowy żeby pakować owe buggy do lublina z paką ale nie wiem czy się zmieści :)
 
 
 
2sazi2



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 145
Skąd: Rymanów Zdrój
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 23:40   

laweta ktoś z prawem jazdy i wio ;d;d a jak nie :roll: to znajdź sobie inną droge polami i tamtendy jeździj ;d;d
 
 
 
Pawel94 


Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 23:50   

właśnie polami nie mam jak bo ja praktycznie w mieście mieszkam :D a co jak spotkam radiowóz uciekać :) było by dopiero jak by mnie złapali. Myślałem też żeby kupić quada ale drogie to bardziej niebezpieczne i nie ma takiej frajdy jak z buggy ale ma jedną zaletę jest sporo mniejszy i można do zwykłej przyczepki załadować.
 
 
 
rafi 
demolka-garage.pl



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 55
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 23:40   

samochody na kategorie B1 masz ograniczone waga i pojemnością silnika chyba poniżej 600cc
A buggy wcale nie jest tańsza opcja od quad :)

ja bym uciekał przed policja większa frajda :D
_________________
DEMOLKA-GARAGE Racing Team
 
 
 
Pawel94 


Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Pruszków
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 01:05   

Wiesz niema problemu też bym zwiewał ale bał bym się później spotkać policję albo gdzieś by zobaczyli stojące moje buggy i by skojarzyli,a co bym powiedział mamie że jadę do lasu:D , a po za tym nie wiem czy bym uciekł buggy z silnikiem od 126p w lesie nie ma problemu ale na asfalcie już gorzej ze chyba buggy w budżecie do 3tyś. udało by mi się wpakować coś mocniejszego. Myślałem też nad jakimś silnikiem od matiza, fiesty, golf to już troszkę drożej albo jakiś inny mocny silnik z skrzynią.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax