Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Statystyki Twoja Galeria
Strona główna Rejestracja Zaloguj

Uzytkownik:     Haslo:     Zaloguj automatycznie:   


Zapomnialem hasla
Nie masz konta? Zarejestruj sie Tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Soft tuning???
Autor Wiadomość
polko
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 28, 2008 23:21   

swap swapem ale dla niektórych pozostawienie dwuch garów jest ważniejsze , nie liczy się kasa tylko to co jest się w stanie wykrzesać z serii , a z żywotnością nie jest żle , przecież wszyscy się po KJS tłuką i jakoś się im to często nie rozlatuje , zależy to też od staranności wykonania ,
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 17:17   

Wiesz ile w KJS kasy idzie na tuning silnika .... i tak jeden sezon i kapitalka :) Ale od wykonania to chyba najwiecej zalezy ...
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 29, 2008 22:27   

no to jeden sezon KJS ze wszystkimi zawodami i treningami oprócz to wcale nie jest mało , jeśli ktoś ma głowe na karku i troche chęci to mase rzeczy może wykonać sam i nie jest wcale drogo , chyba że 800cm3 na nowych częściach to wtedy około 1000 zł wychodzi ,
 
 
G@CEK
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 29, 2008 23:00   

G@CEK napisał:
No dobra ale mam klika pytań mianowicie: co mi da miedziana uszczelka pod głowica?? i gdzie kupić dysze do gaźnika od powietrza?? i możesz mi wytłumaczyć gdzie jest dyfuzor??? bo ja tak dokładnie silnika od malucha nie znam :roll: wylotowe na lustro najlepiej kwasem <--- tego nie kapuje kwasem?? ja myślałem że do tego pasta polerska jest :roll: ?
Ej odpowie mi tu ktoś na pytanie??
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 23:40   

miedziana uszczelka jest cieniutenka , duzo ciensza od seryjnej i pzrez to obnizysz glowice a co za tym idzie stopien sprezania :) jak odkrecisz pokrywe gaznika na srodku gardzieli tego duzego otworu znajduje sie dyfuzor... zobacz bedziesz wiedzial :) ... nom jako ze jestes początkujący to mozesz pastą... aby osiagnąc lepszy efekt gardziel poleruje sie specjalnym kwasem :) ale to juz wyzsza szkola jazdy ...
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 29, 2008 23:55   

no to jeździj maurycy jeździj tą szkołą jazdy . Jak to uszczelka miedziana jest dużo cieńsza ??? 0,5 - 1 mm mniej , zakłada sie ją bo przy planie głowicy serie mogłoby szybko wydmuchać , a o kwasie jeszcze nie słyszałem ,
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 13:06   

pisze ze wyzsza szkola bo on nawet nie iwe co to jest dyfuzor ... i miedzianka jest ciensza od zwykłej 0,5mm ... a jezeli nie chcesz zeby ci wydmuchalo to załóz bez uszczelki ... poszukaj w googlach cos na temat polerki kwasem jak nie slyszałes :)
 
 
 
polko
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 30, 2008 13:29   

no to 0,5 mm to rzezczywiście stopień sprężania wzrośnie porażająco , a beż uszczelki to chyba w grupie A można założyć , ale za dożo zachodu i ryzyko przedmuchu
 
 
G@CEK
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 30, 2008 18:19   

Bo nie mam dużej styczności z maluchami. Dopiero z nimi zaczynam przygodę.
 
 
Maurycy 
Uzależniony



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1217
Skąd: Dębica/RDE
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 18:50   

GACEK - ja tez to pzrechodzilem i cie rozumiem doskonale...



POLKO - nie przedmucha bo nie ma co , jedynie moze glowice pokrzywic ! ....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16


Partnerzy

MadMax